Trwa ładowanie...

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Zamachowskiego

Zbigniew Zamachowski przekonuje się na własnej skórze, że pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Aktor zaraził się i choć nie wymaga hospitalizacji, to z Covidem zdecydował się walczyć z dala od żony.

Zbigniew Zamachowski przebywa na kwarantannieZbigniew Zamachowski przebywa na kwarantannieŹródło: AKPA
d3p4wqe
d3p4wqe

Choć wielu wydaje się, że w związku z programem szczepień jesteśmy na ostatniej prostej pandemii, to jest to na tę chwilę złudne wrażenie. Według ostatnich danych z 11 lutego nowych zarażonych mamy w Polsce 7 tys. Zaszczepiono tego dnia z kolei trochę ponad 80 tys. Polaków. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że o Covidzie nie możemy jeszcze zapomnieć i dalej należy uważać na swoje zdrowie.

Zbigniew Zamachowski jest kolejną gwiazdą, która w ostatnim czasie dołączyła do tysięcy Polaków chorujących na Covid.

Zobacz: Polskie gwiazdy z koronawirusem. Lista jest coraz dłuższa

"Super Express" donosi, że aktor zaraził się koronawirusem i "jego stan jest bardzo poważny". Dalej jednak dowiadujemy się, że Zamachowski ma 39-stopniową gorączkę i nie wymaga hospitalizacji.

d3p4wqe

Aktor podszedł do sytuacji bardzo poważnie. Nie chciał narazić na zakażenie pozostałych członków rodziny, dlatego przeniósł się z mieszkania, które dzieli z żoną Moniką, do kawalerki na warszawskim Żoliborzu.

- Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia - komentuje Zamachowska.

Dziennikarka sama zgłosiła się na test. Wynik okazał się negatywny.

d3p4wqe

Pozostaje trzymać kciuki za zdrowie Zamachowskiego i za to, by szybko wrócił do formy.

d3p4wqe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p4wqe