Trwa ładowanie...

"O takiej Polsce marzę". Żebrowska jasno punktuje, dlaczego głosuje na Trzaskowskiego

Aleksandra i Michał Żebrowscy od lat przyjaźnią się z rodziną Rafała Trzaskowskiego. Gdy polityk rozpoczął kampanię prezydencką, gwiazdy nie kryły się z poparciem dla niego. Jasno wskazują, dlaczego będą głosowały na kandydata KO.

"O takiej Polsce marzę". Żebrowska jasno punktuje, dlaczego głosuje na TrzaskowskiegoŹródło: ONS
dmw4n1f

Kampania prezydencka jest już na finiszu. W niedzielę, 12 lipca, czeka nas druga tura wyborów. Wszyscy wykorzystują jak się da ostatnie chwile przed ciszą wyborczą, a to oznacza też wzmożoną aktywność gwiazd w mediach społecznościowych. Apelują przede wszystkim o to, by na te wybory w ogóle pójść, a część dzieli się swoimi przemyśleniami na temat kandydatów. Od siebie napisała kilka słów Aleksandra Żebrowska, a także jej mąż - Michał.

Zobacz: Gwiazdy głosują. Każdy kandydat na prezydenta ma mocne wsparcie celebrytów

Żebrowscy zrobili sobie zdjęcia w koszulkach z nazwiskiem Trzaskowskiego i opublikowali je na Instagramie. Aleksandra zdecydowała się napisać o tym, dlaczego kandydat KO jest według niej odpowiednią osobą na urząd prezydenta Polski.

dmw4n1f

"Pierwszy raz biorę udział w wyborach, w których nie muszę glosować na tzw. "mniejsze zło". Bo jednym z kandydatów na Prezydenta Polski jest osoba, którą znam, lubię i naprawdę szanuję" - napisała.

Żebrowska wyliczyła, że jej zdaniem Trzaskowski jest osobą doświadczoną, kompetentną i uczciwą, ma poczucie humoru.

Pisze, że wykazuje się "autentyczną wrażliwością na drugiego człowieka, prawdziwym szacunkiem dla osób o odmiennych poglądach, które nie tylko 'akceptuje', ale przede wszystkim stara się dogłębnie zrozumieć".

"O takim prezydencie marzę i o takiej Polsce marzę - uśmiechniętej, otwartej, tolerancyjnej i bezpiecznej dla wszystkich, bez względu na przekonania. Dlatego pierwszy raz od 15 lat zagłosuję z czystym sumieniem - na kogoś, kto takie wartości sobą i swoim zachowaniem reprezentuje - odkąd pamiętam" - skomentowała Żebrowska.

Jej mąż tym razem podzielił się tylko krótkim komentarzem. Za to o jego wsparciu dla kandydata Koalicji pisaliśmy już nie raz. Żebrowski pojawił się m.in. w sztabie Rafała Trzaskowskiego podczas finału pierwszej tury wyborów.

Wpisy Żebrowskich nie pozostały bez echa. W komentarzach toczy się dyskusja między zwolennikami i przeciwnikami Trzaskowskiego. Internauci są podzieleni, tak jak i wyborcy w Polsce, i tu chyba nie ma żadnego zdziwienia.

dmw4n1f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmw4n1f