Trwa ładowanie...

Wystarczy się dobrze przyjrzeć. Żebrowski pokazał, jak wielkim jest fanem Trzaskowskiego

Prawdziwa męska przyjaźń nie istnieje? To nie widzieliście jeszcze zdjęć Michała Żebrowskiego i Rafała Trzaskowskiego. Panowie wspierają się od dłuższego czasu, ale teraz to polityk potrzebował największego dopingu.

Wystarczy się dobrze przyjrzeć. Żebrowski pokazał, jak wielkim jest fanem TrzaskowskiegoŹródło: East News, Instagram
d19h5fh
d19h5fh

Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. W drugiej zmierzą się już tylko Andrzej Duda z Rafałem Trzaskowskim. Obaj mają silne wsparcie różnych grup w społeczeństwie. I gdy Andrzej Duda może liczyć przede wszystkim na TVP, to Rafał Trzaskowski dostaje potężne wsparcie od znanych Polaków, w tym artystów. Najwierniejszym fanem zdaje się być Michał Żebrowski.

Zobacz: "Polska jest nadal ubogim krajem". Żebrowski mówi, na co powinien postawić nasz kraj

Żebrowski i Trzaskowski znają się nie od dziś. Ale to podczas kampanii, która w przypadku Trzaskowskiego nie trwała długo, wyszło, jak panowie się wspierają.

Pisaliśmy wam o banerze wyborczym, który Żebrowski wywiesił na swoim domu na Podhalu. Wcześniej aktor zbierał podpisy dla Rafała Trzaskowskiego. To wsparcie nie zmalało podczas niedzieli 28 czerwca.

d19h5fh

Żebrowski pojawił się w sztabie wyborczym Trzaskowskiego. Wypatrzyli go uważni widzowie, o czym dali znać w komentarzach pod zdjęciem, które pojawiło się na profilu aktora.

"Brother from another mother" - skomentował Żebrowski.

"Było widać wczoraj podczas wiecu jak entuzjastycznie Pan reagował" - przyznał jeden z internautów.

Michał Żebrowski od lat przyjaźni się z Rafałem Trzaskowskim. Aktor wspierał polityka Platformy Obywatelskiej w walce o prezydenturę Warszawy w ramach wyborów samorządowych 2018, ale także przed laty m.in. podczas kampanii do Europarlamentu w 2009 roku.

d19h5fh

Panowie znają się od czasów szkoły podstawowej.

Żebrowski też mógł liczyć na Trzaskowskiego. Polityk pojawił się m.in. na 10. urodzinach Teatru 6. Piętro.

East News
Źródło: East News

"Pamiętam dokładnie chwilę, kiedy zobaczyłem Rafała po raz pierwszy, mieliśmy wtedy po 7 lat. Usadzono nas razem w jednej ławce w ostatnim rzędzie w szkole podstawowej. Rafał zawsze był autentycznym liderem. Najlepiej się uczył, miał najwięcej wokół siebie szczerych koleżanek i kolegów, najwięcej czytał, jeździł na nartach jak szalony i nie stronił od imprez. Dopingował nas zawsze do rozwoju i cieszył się z naszych sukcesów" - powiedział Michał Żebrowski w jednym z wywiadów.

d19h5fh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19h5fh