Trwa ładowanie...
d1koqw4

Ola Kwaśniewska zamieściła odważne zdjęcie. Porównuje się do Małgorzaty Rozenek

Aleksandra Kwaśniewska już nie raz bywała określana ikoną mody. W odróżnieniu od innych celebrytów, ona jednak potrafi bawić się nie tylko modą, ale również etykietami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Kwaśniewska lubi bawić się nie tylko modą
Ola Kwaśniewska lubi bawić się nie tylko modą (ONS.pl)
d1koqw4

Na Instagramie już nie raz udowodniła, że ma duże poczucie humoru i dystans do samej siebie. Kreatywna sklejka, którą wykonała na swoim profilu, może świadczyć o tym, że prawdziwe życie gwiazd jest dalekie od ideału.

Zobacz wideo:

Po lewej stronie sklejki widoczna jest ikona stylu, Małgorzata Rozenek. Cała ubrana na biało trzyma na smyczy ukochanego buldoga. Po prawej stronie Aleksandra Kwaśniewska zamieściła swoje zdjęcie po powrocie ze spaceru z czworonożnym pupilem. Jest umazana błotem, a buty i kurtka wyglądają jak po wojnie.

Fani docenili pomysł córki byłej pary prezydenckiej bo potwierdził ich przypuszczenia, że media i Instagram kreują wizerunek celebrytów całkowicie oderwany od rzeczywistości.

d1koqw4

"Pies nie pod kolor ubranka, do tego nie wychowany - skacze, słabiutko. Ale nie ma jak dobra ustawka", napisała jedna z fanek. "Życie vs ustawka. Pozdrawia właściciel 3 psów", komentowali rozbawieni użytkownicy.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek otoczona dziećmi na planie filmu o in vitro. "Tak to można pracować"

Inni również postanowili się zabawić i dali upust własnej pomysłowości: "Porównując te dwa zdjęcia wniosek nasuwa się jeden: na białym nie widać. Na spacer z psem trzeba na biało się ubrać".

Jedno jest pewne. Mistrzem drugiego planu został pies Oli, którego mina świadczy o tym, że jest całkowicie zadowolony z odbytego spaceru. Co jak co, ale zadowolenie przyjaciela jest ważniejsze od wszystkich pozorów. I jak to podsumował jeden z fanów: "Prawda zawsze wygra ze sztucznością!".

Zobacz też: Ola Kwaśniewska pokazała swoje pierniczki. Fanki oszalały

d1koqw4

Podziel się opinią

Share
d1koqw4
d1koqw4