Trwa ładowanie...

Pałac Buckingham wydał oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego

Od kilku tygodni Meghan i Harry'ego brak na horyzoncie wydarzeń brytyjskiej rodziny królewskiej. To dlatego, że wybrali się na zaplanowany długi urlop do Stanów Zjednoczonych, gdzie urodziła się Meghan. Teraz okazuje się, że są w Kanadzie.

Share
Pałac Buckingham wydał oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego
Źródło: Getty Images
dilvv32

"Decyzja o tym, by pobyć w Kandzie odzwierciedla to, jak ważne jest dla nich obojga Zjednoczone Królestwo. Ze względów bezpieczeństwa dokładne miejsce ich pobytu nie będzie wyjawione. Książę Sussex często gościł w Kanadzie na przestrzeni ostatnich lat, a księżna spędziła tam siedem lat przed dołączeniem do rodziny królewskiej. Spędzają czas ciesząc się ciepłem i gościnnością Kanadyjczyków" - czytamy w komunikacie pałacu. Potwierdzono oczywiście, że wraz z nimi jest siedmiomiesięczny Archie.

Decyzja o tym, że Harry i Meghan nie spędzą świąt z królową w Sandringham, była szeroko komentowana. Nie dość, że tylko raz w całym życiu książę opuścił rodzinne święta (służył wtedy w wojsku), to jeszcze decyzja przyszła zaraz po tym, jak Meghan otwarcie powiedziała, że nie czuje wsparcia (w domyśle od rodziny królewskiej), a Harry przyznał, że nie jest już tak blisko z bratem, jak kiedyś.

Niestety tegoroczne święta nie będą okazją do intymnych rozmów, czy tworzenia wspólnych wspomnień. Ich powrót do Londynu planowany jest na styczeń 2020 roku.

dilvv32

Podziel się opinią

Share
dilvv32
dilvv32