Trwa ładowanie...
d2mn2px

Świąteczny prezent dla Harry'ego. Być może Meghan wykorzysta jeden ze swoich pomysłów

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wielu zastanawia się, jak uszczęśliwić w tym czasie upominkami swoich bliskich. To zagwostka także dla członków brytyjskiej rodziny królewskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan i książę Harry już rozpoczęli planowanie świąt Bożego Narodzenia
Księżna Meghan i książę Harry już rozpoczęli planowanie świąt Bożego Narodzenia (Getty Images)
d2mn2px

Przypomnijmy, że jedną ze świątecznych tradycji w brytyjskiej rodzinie królewskiej jest obdarowywanie się zabawnymi upominkami. W zabawie biorą udział wszyscy, nawet królowa.

W ubiegłym roku Meghan uszanowała tradycję. Choć mówi się, o tym, że tym razem nie spędzą świąt z królową (a z mamą Meghan, Dorią Ragland), być może będzie chciała kontynuować zwyczaj. Magazyn "Hello" podkreśla jednak, że księżna jest znana z praktycznego podejścia do prezentów.

Zobacz wideo: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

Jeszcze zanim została żoną Harry’ego, prowadziła bloga. Magazyn dotarł do jej porad pod względem świątecznych upominków. - Nie jest sztuką kupić swojemu mężczyźnie nową koszulkę. Prawdopodobnie i tak podwędzisz mu ją, by zrobić sobie z niej piżamę – pisała na swoim blogu.

d2mn2px

Jak przypomina "Hello", przyszła księżna zalecała dużo bardziej kreatywne podejście do sprawy. Oczywiście okraszone poczuciem humoru. Wśród jej prezentowych propozycji znalazł się m.in. gramofon, zabawne skarpetki, interaktywna ramka wyświetlająca zdjęcia, kosmetyczka z napisem "jest pan nieprzeciętnie przystojny" wypełniona preparatami do pielęgnacji.

Zdaniem magazynu niewykluczone, że księżna zdecyduje się wykorzystać jeden ze swoich pomysłów. Nie jest tajemnicą, że książę jest pasjonatem fotografii i sam lubi uwieczniać wyjątkowe momenty – sprzęt do wyświetlania zdjęć byłby więc strzałem w dziesiątkę. Magazyn przypomina, że oboje są melomanami – gramofon świetnie pasowałby więc do ich nowego domu.

Prawdopodobnie wybór księżnej zostanie jej świąteczną słodką tajemnicą. Można jednak się spodziewać, że prezent dla ukochanego męża z pewnością będzie wyjątkowy.

d2mn2px

Podziel się opinią

Share

d2mn2px

d2mn2px