Trwa ładowanie...
dsepwpp

Księżna Meghan krytykowana przez przyjaciółkę teścia. "Ona chce być gwiazdą"

Stefanie Powers udzieliła mocnego wywiadu, w którym bez ogródek wytyka niewłaściwe zachowanie członkom rodziny królewskiej. Księcia Andrzeja nazywa "idiotą", a Meghan "podrzędną aktorką", która próbuje gwiazdorzyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan i Stefanie Powers raczej nie zostaną przyjaciółkami
Księżna Meghan i Stefanie Powers raczej nie zostaną przyjaciółkami (Getty Images)
dsepwpp

Stefanie Powers w wywiadzie dla "Daily Beast" została zaprezentowana jak najlepsza przyjaciółka księcia Karola. 77-letnia aktorka z Kalifornii bardzo ciepło wypowiadała się o następcy tronu, a jednocześnie nie zostawiła suchej nitki na księżnej Meghan. - Ona chce być gwiazdą, co, bardzo mi przykro, nie jest tym, czym powinna się zajmować – stwierdziła Powers.

Obejrzyj: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

Zdaniem przyjaciółki Karola żona Harry'ego traktuje bycie księżną jak "Przygody Meghan w pałacu". Zdaniem Powers jej kompletnym przeciwieństwem jest księżna Kate, której "nie można nic zarzucić".

dsepwpp

- Jej rolą nie jest bycie gwiazdą. Nagłówki w gazetach mówią, że hollywoodzka gwiazda poślubiła księcia, a ona miała tylko rolę w serialu telewizyjnym. To oczywiste, że nie była wielką aktorką. Meghan nie weszła w rolę, którą teraz dostała. Grace Kelly się udało (kiedy wyszła za księcia Monako), ale ona była hollywoodzką gwiazdą, a nie podrzędnym graczem z serialu telewizyjnego – skwitowała Stefanie Powers.

Getty Images

Zobacz także: Grace Kelly: Od hollywoodzkiego wampa do księżnej Monako

- Jej praca to bycie żoną Harry'ego, a nie zmiana monarchii. Jeżeli chce tam coś zmieniać, to powinna zrezygnować – mówiła przyjaciółka Karola, wymieniając księżną Annę (najstarsza córka królowej) za przykład właściwego postępowania.

dsepwpp

Podziel się opinią

Share

dsepwpp

dsepwpp