Trwa ładowanie...

Paparazzi sfotografowali Agatę Kuleszę z mężczyzną. I ruszyła lawina domysłów

Rozwód Agaty Kuleszy i brudy, które wychodzą w sądzie to coś, czego nigdy nie mogliśmy się spodziewać. Sprawa rozwodowa trwa, więc historia aktorki wraca co rusz na łamy tabloidów. Ale tym razem pojawiły się nawet zdjęcia.

Paparazzi sfotografowali Agatę Kuleszę z mężczyzną. I ruszyła lawina domysłówŹródło: ONS.pl
d4ehzqk
d4ehzqk

Agata Kulesza rozwodzi się. Przed świętami odbyła się kolejna rozprawa, jednak tym razem aktorka nie pojawiła się w sądzie. A przypomnijmy, że pierwsze sygnały o kryzysie małżeńskim Agaty Kuleszy pojawiły się kilka miesięcy temu, a o złożeniu pozwu przez aktorkę poinformowano na początku marca. Marcin Figurski nie pozostał jej dłużny i złożył kontrpozew, w którym pojawiły się zarzuty stosowania "molestowania moralnego i przemocy domowej".

Zobacz: Agata Młynarska o rozwodzie: "To trzęsienie ziemi. Dla mnie to był koniec świata"

Trzeba przyznać, że o sprawie rozwodu aktorki było głośno w Polsce z kilku powodów.

Po pierwsze: nikt jeszcze kilka miesięcy temu nie podejrzewałby nawet, że w jej małżeństwie są aż tak potężne zawirowania. Mówi się, że Kulesza miała założoną nawet Niebieską Kartę.

d4ehzqk

Przemoc w rodzinie to dla wielu wciąż temat tabu, dlatego nagłośniona sprawa aktorki odbiła się tym głośniejszych echem w kraju. I co ważne, fani gwiazdy nie mogli otrząsnąć się, że coś takiego w ogóle miało miejsce w jej życiu.

"Super Express" opublikował teraz zdjęcia paparazzi. Sugerują, że być może Kulesza znalazła już nową miłość. Na zdjęciach widać ją w towarzystwie mężczyzny. "Super Express" pisze o tym jako o randce, a osoba, która widziała spotkanie Kuleszy przyznaje nawet, że przed 2 godziny rozmowy aktorka niemal cały czas się uśmiechała i przytulała głowę do ramienia mężczyzny.

Przyjaźń, romans? Kto wie. Aktorka nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Myślicie, że jednak przerwie milczenie i udzieli wywiadu rozwiewającego wszystkie domysły?

d4ehzqk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ehzqk