Trwa ładowanie...

Paulina Sykut-Jeżyna drży o posadę w Polsacie? Jest reakcja prezenterki

Paulina Sykut od lat związana jest z Polsatem. Ostatnio pojawiły się plotki, że przyszłość prezenterki w stacji może być niepewna. Prowadząca "Taniec z gwiazdami" zabrała głos.

Paulina Sykut straci pracę w Polsacie? Zabrała głosPaulina Sykut straci pracę w Polsacie? Zabrała głosŹródło: AKPA, fot: AKPA
d2kdydd
d2kdydd

Paulina Sykut od ponad dwóch dekad jest związana ze światem telewizji i obecnie uchodzi za jedną z największych gwiazd Polsatu. Prezenterka prowadzi polsatowskie prognozy pogody, władze stacji przez lata już niejednokrotnie powierzały jej także posadę gospodyni popularnych programów rozrywkowych. W latach 2011-2016 Sykut prowadziła "Must be the music" w duecie z Maciejem Rockiem, obecnie spełnia się zaś jako gospodyni "Tańca z gwiazdami" u boku Krzysztofa Ibisza. Choć mogłoby się wydawać, że Sykut może pochwalić się całkiem mocną pozycją w stacji, ostatnio w mediach pojawiły się plotki, że jej przyszłość w Polsacie może być niepewna.

Paulina Sykut zostanie zwolniona z Polsatu? Zareagowała na plotki

W ubiegłym tygodniu ShowNews spekulował, że dni Pauliny Sykut w Polsacie "mogą być policzone". Serwis, powołując się na pracownika stacji, donosił wówczas, że na telewizyjnych korytarzach słychać głosy, iż prezenterka "się wypaliła, ograła" i nie wzbudza już emocji wśród widzów. Informator ShowNews stwierdził również, że Sykut "nie ma szans" na powrót do reaktywowanego po latach "Must be the music", które wcześniej prowadziła przez wszystkie 11 edycji.

Wszystko wskazuje na to, że sama zainteresowana niespecjalnie przejmuje się plotkami na temat swojej zawodowej przyszłości. W ostatniej rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień" prezenterka wyraźnie zaznaczyła, że w jej życiu na pierwszym miejscu jest rodzina.

d2kdydd

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Paulina Sykut-Jeżyna o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami"! Boi się o swoją posadę?

Jeśli ktoś mnie nie będzie chciał, to mnie nie zatrudni. Nie zmieni tego fakt, że pokażę się na ściance. Ale mój świat może się zawalić, kiedy mnie nie będzie przy moich bliskich w ważnych życiowych momentach albo kiedyś ktoś mi drogi zachoruje - powiedziała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem"

W rozmowie z magazynem Paulina Sykut wspomniała również o mężu, Piotrze Jeżynie. Prezenterka poznała ukochanego, będąc jeszcze nastolatką i dziś od ponad 12 lat tworzy z nich szczęśliwe małżeństwo. Para wychowuje razem 7-letnią córkę, Różę. W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Sykut nie ukrywała, że zawsze może liczyć na wsparcie męża, z którym są "razem na dobre i na złe". Zdradziła również, iż po narodzinach pociechy jej życie kompletnie się zmieniło.

d2kdydd

(...) Dzielę swoje życie na przed narodzinami córki i po nich. Na szczęście mam przy sobie dobrego i mądrego partnera, który mnie wspiera - powiedziała tygodnikowi.

Paulina Sykut straci pracę w Polsacie? Zabrała głos AKPA
Paulina Sykut straci pracę w Polsacie? Zabrała głosŹródło: AKPA, fot: AKPA
Paulina Sykut straci pracę w Polsacie? Zabrała głos AKPA
Paulina Sykut straci pracę w Polsacie? Zabrała głosŹródło: AKPA, fot: AKPA
d2kdydd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kdydd