Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Anna Kalczyńska wspiera rodzinę producenta

Dzisiaj potwierdzono informację o tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. To wyjątkowo trudny okres dla jego rodziny oraz żony, Agnieszki Woźniak-Starak. Anna Kalczyńska wspiera ich w poruszającym poście na Instagramie.
Share
Anna Kalczyńska wspiera rodzinę zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.
Anna Kalczyńska wspiera rodzinę zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.Źródło: ONS.pl
d3gxhlq

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno w niedzielę 18 sierpnia. Informacja o jego zaginięciu wstrząsnęła opinią publiczną. Akcję poszukiwawczą producenta śledziła cała Polska. Cztery dni później otrzymaliśmy wstrząsającą wiadomość o odnalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka. Piotr Woźniak-Starak zmarł w wieku 39 lat.

ZOBACZ TEŻ: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Edward Miszczak: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę. Dostała straszne wiadomości"

Woźniak-Starak był producentem takich filmów jak "Bogowie" czy "Sztuka kochania". Wiele z polskich gwiazdy było bliskimi przyjaciółmi tragicznie zmarłego. Swoje kondolencje publicznie złożyli m.in.: Maria Sadowska, Małgorzata Domagalik, Borys Szyc czy Edward Miszczak.

d3gxhlq

Dołączyła do nich również Anna Kalczyńska, która we wzruszającym poście na swoim profilu instagramowym wspomina Piotra Woźniaka-Staraka.

"Bo ja jestem jutrem. Nie sięgaj po mnie zbyt wcześnie. Nabieram czas mocnym wdechem. Jestem jutrem już dziś. Piotrze. Dziękuję za wspólne chwile, zawsze radosne. Dziękuję za chęć pomocy, bo zawsze byłeś pierwszy i gotowy. Agnieszko, Pani Anno, Pani Julio, Panie Jerzy, najgłębsze wyrazy współczucia."

Takimi wzruszającymy słowami Anna Kalczyńska pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka.

d3gxhlq

Podziel się opinią

Share
d3gxhlq
d3gxhlq