Trwa ładowanie...

Będzie ślub? "Marcelina jest jego natchnieniem"

Piotr Żyła zupełnie nie przejmuje się atakami ze strony byłej żony. Podczas gdy Justyna wytacza w jego stronę kolejne działa, on... planuje ślub z 22-letnią ukochaną. - Przy nowej, młodziutkiej partnerce Piotr narodził się jeszcze raz, nabrał wiatru w żagle - zapewnia znajomy skoczka.

Share
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek staną na ślubnym kobiercu?
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek staną na ślubnym kobiercu?Źródło: AKPA, Instagram
d3xj78e

Piotr Żyła przez 12 lat wiódł szczęśliwe życie męża. W 2006 r. ożenił się z Justyną Lazar, kuzynką Adama Małysza, ale już w listopadzie 2018 r. było po miłości. I choć sprawa przed sądem zakończyła się rozwodem za porozumieniem stron, prawdziwa wojna zaczęła się dopiero później. Justyna na każdym kroku wytykała mężowi niewierność i co rusz wbijała mu kolejne szpile. Mimo że od tej pory minęły już ponad 2 lata, eksmałżonka nie ustaje w boju. Tym, co szczególnie ją rozjusza, jest temat dzieci i finansów. Według niej, skoczkowi daleko do wzorowego ojca i przede wszystkim płaci za niskie alimenty. Irytuje ją również jego nowa wybranka.

Marcelina Ziętek, bo o niej mowa, ma 23 lata i występuje m.in. w "Szkole" oraz serialu "19+". Poza występami w telewizji dziewczyna ma też na koncie sukcesy w konkursach piękności. Ziętek może się pochwalić tytułami Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek.

Choć niejedna osoba na miejscu Piotra straciłaby cierpliwość lub zapadła się pod ziemię, on nie zamierza przejmować się krytyką byłej żony. Mało tego, wszystko wskazuje nawet na to, że skoczek nie zniechęcił się do instytucji małżeństwa. Jak donosi bowiem "Rewia", jego ślub z Marceliną to tylko kwestia czasu.

d3xj78e

- Przy nowej, młodziutkiej partnerce Piotr narodził się jeszcze raz, nabrał wiatru w żagle. Marcelina jest jego natchnieniem. Na pewno wkrótce wezmą ślub - powiedział znajomy skoczka w rozmowie tygodnikiem.

Pasują do siebie?

Justyna Żyła potrafi być miła. Wyliczyła, co dzieci mają po ojcu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3xj78e

Podziel się opinią

Share
d3xj78e
d3xj78e