Trwa ładowanie...
d2qj15d

Podzieliła się refleksją. "Każdy ma prawo być inny"

Na oficjalnym profilu Agaty Rubik pojawił się wzruszający post. Żona Piotra zaapelowała do fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Rubik zaapelowała do fanów. Poprosiła ich o szacunek
Agata Rubik zaapelowała do fanów. Poprosiła ich o szacunek (ONS, Fot: Daniel Wysocki)
d2qj15d

Agata Rubik jest żoną Piotra Rubika. Para pobrała się w 2008 roku i od tego czasu tworzą naprawdę udane małżeństwo. Rok później urodziło się ich pierwsze dziecko, córka Helena. W 2013 roku na świat przyszła Alicja.

Żona Piotra Rubika jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z przeszłości. Pokazuje również swoje córki i udostępnia fotografie z mężem. Tym razem gwiazda zaapelowała do fanów.

d2qj15d

Agata Rubik zaapelowała do fanów i poprosiła o szacunek

"Ja jestem szczęściarą. Mam super dom, Męża, dzieciaki, rodziców. Przez całe życie doświadczałam miłości i mogłam liczyć na wsparcie. Niczego mi nie brakowało. I za to wszystko jestem codziennie niesamowicie wdzięczna" - zaczęła Agata.

Gwiazda zwróciła się do internautów. "Wiem, że tak nie wygląda świat każdego, że na około jest dużo cierpienia, niesprawiedliwości, krzywdy i nieszczęść. [...] Ludzie, bez różnicy na Wasze przekonania, doświadczenia i wiarę. Szanujmy się. Nie krytykujmy, nie kłóćmy. Wspierajmy się. To, czemu ja mówię stanowczo NIE, to agresji wobec jakiejkolwiek odmienności. Każdy ma prawo być inny" - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. "Ma Pani rację, Pani Agato. Serdecznie pozdrawiam", "dosyć tego szarpania się na poglądy, spróbujmy zrozumieć inny punkt widzenia. To nie jest łatwe, ale możliwe", "Agata, dziękuję Ci, że poświęcasz tyle energii na upublicznianie mądrych słów".

d2qj15d

Zobacz także: Żona Piotra Rubika reklamuje ich biznes: "Nikt w Polsce tak nie potrafi"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2qj15d

Podziel się opinią

Share
d2qj15d
d2qj15d