Trwa ładowanie...
d1hoavm

Pogrzeb Michała Giercuszkiewicza. Rodzina zaapelowała do żałobników

31 lipca odbył się pogrzeb Michała Giercuszkiewicza. Bliscy poprosili, aby wszyscy mieli na sobie maseczki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Giercuszkiewicz
Michał Giercuszkiewicz (Facebook.com)
d1hoavm

Pod koniec lipca zmarł, legendarny perkusista grupy Dżem, Michał Giercuszkiewicz. Pogrzeb muzyka odbył się 31 lipca. Przed uroczystością bliscy muzyka zaapelowali do żałobników. Nie chcieli kwiatów ani kondolencji.

"Bardzo prosimy o przybycie w maseczkach, nieprzynoszenie kwiatów i nieskładnie kondolencji. Prosimy o wyrozumiałość, nie chcemy żeby ta smutna uroczystość była powodem kolejnych nieszczęść" - poinformował na Facebooku Leszek Winder, gitarzysta i przyjaciel zmarłego Giercuszkiewicza.

Rodzina aktora Jacka Czyża, który zmarł 24 lipca, również zaapelowała do bliskich gwiazdora. Pogrzeb odbędzie się 5 sierpnia, a bliscy mają trzy prośby.

d1hoavm

"Po pierwsze: Prosimy Was, aby każdy podczas uroczystości miał na sobie jakiś kolorowy akcent. Jacek był człowiekiem barwnym i radosnym, więc postarajmy się dodać trochę "Czyżowego ducha" tej ceremonii" - czytamy.

Rodzina poprosiła, aby nie kupować kwiatów.

"Pieniądze, które byście na nie wydali, wrzućcie do puszki, aby wspomóc Fundację Darii Trafankowskiej, która wspierała Jacka i była z nim do samego końca (puszka będzie na miejscu)" - napisał na Facebooku Aleksander Orsztynowicz-Czyż.

Na koniec pojawiła się prośba związana z pandemią koronawirusa.

d1hoavm

"Ze względu na sytuacje epidemiologiczną, bez względu na wasze prywatne podejście do niej, prosimy o zachowanie na pogrzebie wszystkich zasad bezpieczeństwa: używanie maseczek, zrezygnowanie z przytulania, całowania. Wiemy, ze jesteście z nami, wspieracie nas w trudnych chwilach. Wspólnie zadbajmy o to, by pożegnać Czyża pięknie, ale również bezpiecznie dla nas wszystkich".

Salwa honorowa na pogrzebie Emila Karewicza

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1hoavm

Podziel się opinią

Share
d1hoavm
d1hoavm