Trwa ładowanie...
d1mr1vs

Przyjaciel Muńka Staszczyka został okradziony. Znalazcę czeka nagroda

Bodek Celiński, wieloletni menadżer zespołu T.Love, a prywatnie przyjaciel Muńka Staszczyka, został okradziony. Trwają poszukiwania jego łodzi. Za jej znalezienie czeka spora nagroda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skradziono łódź przyjaciela Muńka Staszczyka
Skradziono łódź przyjaciela Muńka Staszczyka (ONS.pl, Facebook.com)
d1mr1vs

Złodzieje ukradli łódź Bodka Celińskiego, menadżera kapeli T.Love i przyjaciela Muńka Staszczyka. Zespół prosi o pomoc w poszukiwaniach. Okradziony menadżer podał szczegóły odnośnie miejsca kradzieży (Warszawa, poranek 6 października, okolice ul. Baletowej) i łodzi - model, rejestrację i jej imię. "Na boku łodzi nazwa 'Celina'" - napisał na Facebooku.

Złodziei nagrał monitoring. Udało się już ustalić szczegóły początkowej trasy. Wiadomo, że tego feralnego poranka między godz. 7:00 a 8:00 rano jechali w stronę Kobyłki.

Gwiazdy zdecydowały się na zagraniczne wakacje mimo pandemii

Celiński wrzucił do sieci zdjęcia łodzi, które mają pomóc potencjalnemu znalazcy w identyfikacji. Na szczęśliwca czeka spora nagroda pieniężna. Za znalezienie łodzi dostanie 10 tys. zł.

d1mr1vs

Wsparcia udziela zespół T.Love, który poprzez swoje profile w mediach społecznościowych zachęca do pomocy. "Kochani T.Friends! Stała się bardzo niefajna rzecz! Naszemu przyjacielowi i wieloletniemu menago skradziono ukochaną łódź! Ogromna prośba o udostępnienie posta dalej! Może ktoś coś widział? Wierzymy, że Bodi będzie mógł w kolejnym sezonie znów brylować na swojej "Celinie"! Uwaga! Za pomoc w znalezieniu łódki czeka nagroda w wysokości 10 000 PLN! A pewnie i Bodek z miłą chęcią przewiezie cię swoją ukochaną. Jeśli pomożesz w tym, aby bezpiecznie ona do niego wróciła! Z góry dziękujemy" - czytamy we wpisach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1mr1vs

Podziel się opinią

Share
d1mr1vs
d1mr1vs