Trwa ładowanie...
d2z243c

Sandra Kubicka przekłada wesele przez koronawirusa. "Nie chcę nikogo narażać"

Modelka zamierzała w lipcu zawrzeć związek małżeński. Choć ślubne przygotowania były już na półmetku, pandemia pokrzyżowała jej plany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka chce zostać żoną.
Sandra Kubicka chce zostać żoną. (ONS)
d2z243c

Sandra Kubicka jest przekonana, że poznała mężczyznę swojego życia. Od roku spotyka się z brazylijskim biznesmenem Kaio Alvesem Goncalvesem. Po kilku miesiącach znajomości para zaręczyła się. Choć jesienią media rozpisywały się o kryzysie w ich związku, modelka za pośrednictwem mediów społecznościowych zdementowała plotki.

Jeszcze w lutym celebrytka przebywała w Polsce, planując spędzić więcej czasu z rodziną. Coraz intensywniejsze rozprzestrzenianie się koronawirusa na całym świecie zmusiło ją do szybszego powrotu do narzeczonego w Miami. Mimo że 25-latka ma na swoim koncie kilka bezmyślnych wybryków, tym razem zachowała się odpowiedzialnie i słuchając zaleceń pozostała z ukochanym w domu.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Niestety w najbliższym czasie nie powrócą do ślubnych przygotowań. Para zdecydowała o przełożeniu ceremonii.

d2z243c

- Myślę, że wszyscy jesteśmy w tym samym momencie, kiedy już chcemy wrócić (do dawnej rzeczywistości - przyp.red), ale myślmy też o starszych ludziach. Ja w ten sposób myślę o mojej rodzinie, dlatego przekładamy nasze wesele, bo nie ważne co będzie za 3 miesiące, nie chcę nikogo narażać, nie chcę być samolubna, trzeba myśleć odpowiedzialnie teraz, w tych czasach - powiedziała Sandra Kubicka w rozmowie z portalem plejada.pl

Modelce nie było łatwo pogodzić się z takim obrotem spraw. Mimo to postawiła na bezpieczeństwo swoich bliskich.

- Mój dzień był już zaplanowany od A do Z. Ale to nieważne, to nie ja jestem tutaj ważna. Ważne jest to, że nie chcę narażać ludzi. Moje wesele byłoby jednym wielkim zgrupowaniem z całego świata: ludzie z Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Polski, Niemiec. Nie chcę tworzyć koronawirus imprezy, na której ludzie baliby się tańczyć ze sobą, dotykać. Jest to ciężka decyzja, ale myślę, że to bardzo odpowiedzialna decyzja i tak musiało się wydarzyć - wyjaśniła.

d2z243c

Podziel się opinią

Share
d2z243c
d2z243c