Trwa ładowanie...
d1r1ww4

Skrzynecka o Królikowskim: "Wszyscy czekamy na Pawła"

Już niebawem mają ruszyć zdjęcia do nowej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie wiadomo, czy producenci zastąpią kimś Pawła Królikowskiego, czy zostawią puste miejsce przy jurorskim stole.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Królikowski i Katarzyna Skrzynecka są jurorami w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Paweł Królikowski i Katarzyna Skrzynecka są jurorami w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (ONS.pl)
d1r1ww4

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Paweł Królikowski trafił do szpitala. To kolejny raz, gdy bliscy drżeli o jego stan. Od tamtego czasu pozostał pod opieką lekarzy, planowana jest rehabilitacja, możliwe, że za granicą. Wobec tego nieprędko zobaczymy go znowu w pracy.

"Super Express" rozmawiał z Katarzyną Skrzynecką, która zna się z Królikowskim od lat. Razem również jurorowali w polsatowskim show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

- Wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia - powiedziała Skrzynecka pełna nadziei.

d1r1ww4

Przy Królikowskim codziennie czuwa żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

- Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - ujawniła kilka dni temu "Faktowi".

Przy takim wsparciu najbliższych, przyjaciół i kolegów z pracy Królikowski na pewnie ma jak najlepsze warunki, by wrócić do zdrowia. I do widzów!

d1r1ww4

Podziel się opinią

Share

d1r1ww4

d1r1ww4