Trwa ładowanie...

Paweł Królikowski święta spędzi w szpitalu

Paweł Królikowski i jego rodzina mają teraz trudny czas. Aktor kilka dni temu trafił do szpitala i nieprędko go opuści. Tabloid zdobył nowe informacje o stanie zdrowia.

Share
Paweł Królikowski święta spędzi w szpitaluŹródło: East News, fot: East News
d41xqh5

Paweł Królikowski od kilku dni przebywa na oddziale neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. Jego stan jest poważny, dlatego musi być pod stałą opieką lekarzy. Jak podaje "Super Express", już wiadomo, że nie wróci do domu na święta.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Izabella Miko: "Bardzo chcę zostać mamą!"

– Jego stan zdrowia jest poważny, dlatego są małe szanse, że pan Paweł opuści szpital na święta – czytamy na stronie tabloidu.

d41xqh5

Jak relacjonuje se.pl, żona Małgorzata codziennie odwiedza gwiazdora. Wsparcie najbliższych jest teraz dla Pawła Królikowskiego na wagę złota.

To już trzeci raz, gdy aktorka tak bardzo boi się o stan zdrowia męża. Cztery lata temu Paweł Królikowski miał operację tętniaka mózgu. Wyznał wtedy, że udało mu się uniknąć trepanacji czaszki.

Teraz jego rodzina znowu musi się zmierzyć z chorobą Królikowskiego. Królikowski od kilku dni źle się czuł, miał problemy z mówieniem. Dlatego nie pojawił się na wigilii artystów emerytów w Skolimowie pod Warszawą. Gospodynią została Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Paweł jest bowiem szefem Związku Artystów Scen Polskich, która to instytucja opiekuje się placówką.

Życzymy Panu Pawłowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d41xqh5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41xqh5
d41xqh5