Trwa ładowanie...
do1k9lz

Ślub księżniczki Beatrice. Znamy oficjalną datę

Nieprawdą okazały się plotki o tym, że ze względu na skandal, w który wmieszany jest książę Andrzej, jego córka - Beatrice - będzie musiała odłożyć ślub. Podano już datę i miejsce wydarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżniczka Beatrice i Edoardo są zaręczeni od września 2019 roku
Księżniczka Beatrice i Edoardo są zaręczeni od września 2019 roku (Getty Images)
do1k9lz

Księżniczka Beatrycze stanie wkrótce na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem został 36-letni biznesmen i właściciel agencji nieruchomości - Edoardo Mapelli Mozzi. Para spotyka się od ślubu księżniczki Eugenii, który odbył się w październiku 2018 r. Ich związek, choć pełen kontrowersji, został zaakceptowany przez samą królową Elżbietę II.

Niestety zamiast cieszyć się prywatnym szczęściem, księżniczka Beatrycze pochłonięta jest rodzinnymi problemami. Jej pojciec, książę Andrzej od kilku miesięcy wypiera zarzuty o seks z 17-letnią Virginią Roberts, która była przymuszana do odbywania stosunków przez miliardera-pedofila Jeffrey’a Epsteina.

do1k9lz

Książę Andrzej i katastrofalny wywiad. Jeszcze nikt nigdy nie pogrążył się tak publicznie

Obawiano się, że skoro pałac Buckingham jeszcze nie podał oficjalnej daty ślubu (w rodzinie królewskiej dochodzi do niego kilka miesięcy po zaręczynach), to oznacza, że Beatrice będzie musiała czekać dłużej na ten wyjątkowy dzień. Oczekiwanie zakończyło się w piątek. Pałac potwierdził, że kolejny królewski ślub czeka nas 29 maja. Odbędzie się w kaplicy pałacu św. Jakuba, a pannę młodą poprowadzi do ołtarza jej ojciec, syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej.

Po ślubie nastąpi prywatne przyjęcie w ogrodach pałacu Buckingham, na które zaprasza dumna babcia, czyli królowa.

do1k9lz

Podziel się opinią

Share

do1k9lz

do1k9lz
do1k9lz