Trwa ładowanie...

Ślub księżniczki Beatrice. Znamy oficjalną datę

Nieprawdą okazały się plotki o tym, że ze względu na skandal, w który wmieszany jest książę Andrzej, jego córka - Beatrice - będzie musiała odłożyć ślub. Podano już datę i miejsce wydarzenia.

Share
Ślub księżniczki Beatrice. Znamy oficjalną datęŹródło: Getty Images
dsbsxz2

Księżniczka Beatrycze stanie wkrótce na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem został 36-letni biznesmen i właściciel agencji nieruchomości - Edoardo Mapelli Mozzi. Para spotyka się od ślubu księżniczki Eugenii, który odbył się w październiku 2018 r. Ich związek, choć pełen kontrowersji, został zaakceptowany przez samą królową Elżbietę II.

Niestety zamiast cieszyć się prywatnym szczęściem, księżniczka Beatrycze pochłonięta jest rodzinnymi problemami. Jej pojciec, książę Andrzej od kilku miesięcy wypiera zarzuty o seks z 17-letnią Virginią Roberts, która była przymuszana do odbywania stosunków przez miliardera-pedofila Jeffrey’a Epsteina.

dsbsxz2

Obawiano się, że skoro pałac Buckingham jeszcze nie podał oficjalnej daty ślubu (w rodzinie królewskiej dochodzi do niego kilka miesięcy po zaręczynach), to oznacza, że Beatrice będzie musiała czekać dłużej na ten wyjątkowy dzień. Oczekiwanie zakończyło się w piątek. Pałac potwierdził, że kolejny królewski ślub czeka nas 29 maja. Odbędzie się w kaplicy pałacu św. Jakuba, a pannę młodą poprowadzi do ołtarza jej ojciec, syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej.

Po ślubie nastąpi prywatne przyjęcie w ogrodach pałacu Buckingham, na które zaprasza dumna babcia, czyli królowa.

dsbsxz2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsbsxz2
dsbsxz2