Trwa ładowanie...
d3u1n60

Strona Harry'ego i Meghan zhakowana. Niesmaczny żart internetowego trolla

Harry i Meghan pracują nad własną fundacją. Nie mają jednak ułatwionego zadania. Ostatnio mieli paść ofiarami niesmacznego internetowego żartu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry i Meghan żyją "na świeczniku"
Harry i Meghan żyją "na świeczniku" (Getty Images)
d3u1n60

Książę Harry i księżna Meghan odcięli się od rodziny królewskiej i rozpoczęli życie na własną rękę. Trudno się jednak oprzeć wrażeniu, że nie jest im łatwo.

Wciąż są obserwowani na każdym kroku i niejednokrotnie krytykowani za swój nietypowy, jak na przedstawicieli monarchii, styl życia.

Zobacz wideo: Meghan Markle może wystąpić w reality show

Jak się okazuje, padają też ofiarami niewybrednych żartów i działania internetowych trolli. Jak informuje portal TMZ, książęca strona internetowa została zhakowana. Miała podobno służyć organizacji charytatywnej zakładanej przez parę. Podobno małżonkowie mają nawet jej nazwę Archewell Foundation, ale jak podaje TMZ, nie zarezerwowała domeny poświęconej stronie.

W efekcie strona archewellfoundation.com została przejęta przez internetowego trolla. I niestety, nie ma nic wspólnego z działalnością charytatywną. Jak relacjonuje TMZ, link przekierowywał do teledysku z piosenką Kanyego Westa, "Gold Digger". Zdaniem portalu przekaz "żartownisia" jest jasny – to nawiązanie do księżnej Meghan, która, zdaniem sceptyków, wyszła za Harry’ego dla jego fortuny.

d3u1n60

Podziel się opinią

Share

d3u1n60

d3u1n60