Trwa ładowanie...

Meghan Markle i książę Harry wydali oświadczenie. Żegnają się z fanami

Meghan Markle i książę Harry od 31 marca przestaną być członkami rodziny królewskiej. Zdążyli się pożegnać z fanami i zamieścili na swoim Instagramie ostatni post jako para książęca. Nie wykluczyli jednak powrotu do social mediów.

Meghan Markle i książę Harry wydali oświadczenie. Żegnają się z fanamiŹródło: East News
d1nw70j

Meghan Markle i książę Harry wraz z końcem marca przestaną pełnić funkcje członków rodziny królewskiej. Na oficjalnym profilu Sussexów na Instagramie pojawił się właśnie ich ostatni wpis jako książęcej pary. W nim dziękują za całe wsparcie, czynienie dobra i pomoc. Zapowiedzieli, że mogą jeszcze powrócić, ale w nowej roli.

"Jak wszyscy możemy odczuć, świat w tej chwili wydaje się wyjątkowo delikatny. Jesteśmy jednak przekonani, że każda istota ludzka ma potencjał i szansę na dokonanie zmiany - jak teraz na całym świecie, w naszych rodzinach, naszych społecznościach i na pierwszej linii frontu - razem możemy podnieść się nawzajem, aby uświadomić sobie pełność tej obietnicy" - czytamy w treści posta na Instagramie.

Książęca para mocno podkreśla, że teraz wszyscy powinni skupić się na walce z pandemią koronawirusa i znalezieniu rozwiązań na powstrzymanie jej rozwoju. "Wszyscy odgrywamy pewne role podczas tej globalnej zmiany i towarzyszącej jej zmianie nawyków, w tym nowym rozdziale skoncentrujemy się na zrozumieniu, w jaki sposób możemy lepiej przyczynić się światu. Chociaż możecie nas tutaj nie widzieć, nasze prace są kontynuowane" – przyznali.

d1nw70j

Meghan i Harry w ostatnim poście podziękowali też za całe wsparcie, jakie im okazano w minionych tygodniach. Choć nie będą już publikowali niczego z oficjalnych kont rodziny królewskiej, to w przyszłości możemy ich zobaczyć w zupełnie nowych rolach.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d1nw70j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nw70j