Trwa ładowanie...
d2whpe9

Stuu i Fagata do siebie wrócili? Wszystko na to wskazuje

Stuu i Fagata przez pewien czas tworzyli dość mocno publiczny związek, a ich rozstanie odbiło się w Internecie głośnym echem. Zmiany opisów pod wspólnymi zdjęciami i płaczliwe live’y utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że to rzeczywiście koniec. Wszystko wskazuje jednak na to, że influencerzy do siebie wrócili.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stuu i Fagata jeszcze niedawno żyli w nienawiści.
Stuu i Fagata jeszcze niedawno żyli w nienawiści. (Instagram, Fot: Instagram)
d2whpe9

Stuu od lat niezmiennie nosi miano jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Na fali sporej sławy zdecydował się założyć Team X, czyli projekt, który w założeniu miał wypromować mniej popularne, ale ciekawe osoby tworzące w sieci. Członkowie Teamu mieli mieszkać w pięknej willi, jednak nie wszystko poszło tak jak trzeba. Projekt zaczął się rozpadać przez wewnętrzne sprzeczki i kłótnie, które szybko przenosiły się do sieci. Przez pewien czas Stuu miał wsparcie w swojej dziewczynie.

W całym zamieszaniu z Teamem X przy Stuu wciąż trwała Fagata. Część internautów wierzyła w ich uczucie, ale byli i tacy, którzy twierdzili, że cały ten związek jest na pokaz i jest to tylko akcja, która ma na celu wypromować Agatę. Faktycznie, relacja z Burtonem rozwinęła jej internetową karierę, jednak żadne z nich nie dało odczuć, by związek był udawany.

d2whpe9

PUDELKO #18! Fagata w ostatnim wywiadzie przed rozstaniem ze Stuu: "Wniósł do mojego życia radość"

Fagata i Stuu byli ze sobą przez pewien czas i choć z zewnątrz wszystko wydawało się idealne, dość szybko doszło do rozstania. I z całą pewnością nie było to rozstanie z klasą – wręcz przeciwnie. Ona organizowała live’y, na których zapłakana ostrzegała innych przed swoim byłym partnerem. On wydawał na Instagramie oświadczenia, z których nie wynikało nic. Oboje zmienili również pod wspólnymi zdjęciami opisy, które świadczyły o dość mocnym konflikcie między nimi.

Stuu i Fagata wrócili do siebie. Instagram
Stuu i Fagata wrócili do siebie. (Instagram)

Wszystko wskazuje jednak na to, że choć Stuu i Fagata od miłości przeszli do nienawiści, to równie szybko z nienawiści powrócili do miłości i znów są razem. Takie plotki pojawiały się już jakiś czas temu. Internauci widzieli ich razem w hotelu, inni dostrzegli, że w pokoju Agaty wciąż stoi w ramce ich wspólne zdjęcie. Teraz sytuacja wydaje się jeszcze bardziej jasna. W odpowiedzi na pytanie, czy ma chłopaka, Fagata odpowiedziała wymownym "Taaaaaaaaaa".

d2whpe9

Myślicie, że Stuu i Fagata rzeczywiście pokonali kryzys i do siebie wrócili?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2whpe9

Podziel się opinią

Share
d2whpe9
d2whpe9