Trwa ładowanie...

Syn Gowina rapuje o państwie PiS. "Postawmy PiSowcom polityczną mogiłę"

Gdy już wszyscy myśleli, że to koniec akcji #hot16challenge2, pojawia się wideo od... syna Jarosława Gowina. Ziemowit rapuje, że Polska jest "totalnie szpetna", rządzi nami Zjednoczona Prawica i - dyplomatycznie mówiąc - jemu się to nie podoba. Ostrzegamy, że tekst Ziemowita zawiera wulgaryzmy.

Syn Gowina rapuje o państwie PiS. "Postawmy PiSowcom polityczną mogiłę"Źródło: ONS, YouTube
d2gz3f0
d2gz3f0

O akcji #hot16challenge2 musiał słyszeć już chyba każdy. Szczególnie po tym, jak do rapowania włączył się prezydent Andrzej Duda. Na początku nagrania prezentowali raperzy, potem inne gwiazdy muzyki, aż w końcu włączyli się politycy. Przekaz się upolitycznił, a niektóre "szesnastki" są wyjątkowo ostre. Ale kto by się spodziewał, że syn Jarosława Gowina, który działa u boku Jarosława Kaczyńskiego, opowie się przeciwko partii ojca?

Zobacz: Adam Bodnar wziął udział w hot16challenge2. Powiedział nam, dlaczego

Ziemowit Gowin nie jest znany w mediach. Wcześniej nie było słychać o tym, by wypowiadał się publicznie, a tym samym komentował politykę. W nią jego ojciec zaangażowany jest za to od lat. Ziemowit zdecydował się dołączyć do akcji #hot16challenge2. Wykorzystał swój czas, by odnieść się do sytuacji w Polsce.

W nagraniu słyszymy: "Państwo z dykty? Chyba z totalnego g..na/ Obywatele rząd - sprawa nierówna/ Wirus za oknem, w domu na ulicy/ A politycy coraz bardziej dzicy".

d2gz3f0

Z każdą zwrotką Ziemowit rozkręca się. Śpiewa, że politycy "ustawami zabijają nasze życie" i że przyszedł czas na "społeczną burzę".

"Rządzi nami Zjednoczona Prawica/ Mnie już od tego strzela k..ca/ Jak tak dalej pójdzie/ Totalna kaplica/ Wy...lę stąd szybciej niż Kubica" - rapuje syn polityka.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tata Maty przyjął wyzwanie. Zarapował dla służb medycznych w hot16challenge2

Ziemowit w tekście odniósł się do Andrzeja Dudy, do pandemii. Dostaje się i politykom rządzącej partii, ale i opozycji.

"TVPiS? Jak w Korei propaganda/ Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda/ Stroszą pióra udając piękne pawie/ A w Polsce od dawna mamy bezprawie" - jest w tekście Gowina.

d2gz3f0

Ziemowit jest w nastroju, by ruszyć na barykady, bo rapuje: "Połączmy się tedy, zbudujmy wielką siłę/ Postawmy PiSowcom polityczną mogiłę".

Jarosław Gowin jeszcze nie odniósł się do słów syna.

d2gz3f0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gz3f0