Trwa ładowanie...

Syn przeciwko ojcu. Przykre doniesienia z sali sądowej

Angelina Jolie i Brad Pitt byli w związku 11 lat. Rozwodzą się od prawie 5. W sprawę zaangażowano już m.in. znanych aktorów i aktorki, FBI i opiekę społeczną. Teraz przed sądem zaczęły zeznawać... dzieci gwiazdorskiej pary.

Maddox zeznawał w sprawie rozwodu rodziców: Brada Pitta i Angeliny JolieMaddox zeznawał w sprawie rozwodu rodziców: Brada Pitta i Angeliny JolieŹródło: Getty Images
d3nqxu7

Trudno było uwierzyć w to, że po dekadzie związek Angeliny Jolie i Brada Pitta rozpadł się. Jeszcze trudniej było uwierzyć w to, co działo się niedługo później. Krótko po tym, jak do mediów przedostała się wiadomość o tym, że Jolie złożyła papiery rozwodowe, zaczęła się między dawnymi kochankami prawdziwa brudna wojna. Przerzucali się oświadczeniami, w których twierdzili, że choć są "zasmuceni" sytuacją, najbardziej muszą teraz dbać o dobro dzieci. Natomiast jeszcze w 2016 r. pojawiły się doniesienia o tym, że opieka społeczna (Department of Children and Family Services) zajmuje się sprawą rzekomego znęcania się nad jednym z dzieci, do czego miał posunąć się pijany Brad Pitt.

Szybko wyszło na jaw, że dzieckiem tym był Maddox, który od tamtego czasu wypiera się ojca i odmawia widywania się z nim. Jak donoszą amerykańskie media, Maddox miał pojawić się na rozprawie rozwodowej rodziców. I zeznawać przeciwko Bradowi.

Zobacz: Brad Pitt ma nową partnerkę. Angelina nie jest zadowolona

"Us Weekly" donosi, że Maddox pojawił się na rozprawie i jego słowa "nie świadczyły dobrze o Bradzie". Co ciekawe, wyszło na jaw, że Maddox, który oficjalnie w papierach nazywa się Jolie Pitt, nie chce używać nazwiska adopcyjnego ojca i posługuje się nim już tylko w ważnych dokumentach.

d3nqxu7

- Maddox chce legalnie zmienić nazwisko, ale Angelina tego nie popiera - mówi informator dziennikarzy.

Wszystko wskazuje na to, że dzieci Jolie i Pitta mogą wyjawić sekrety rodziców w sądzie. Pisze się, że sąd poprosił gwiazdorską parę i ich prawników o to, by młodsze dzieci także mogły wypowiedzieć się podczas kolejnych rozpraw. Spodziewać można się zeznać 16-letniej Zahary, 17-letniego Paxa czy też 14-letniej Shiloh (Knox i Vivienne mają zaledwie po 12 lat).

Z ostatnich doniesień wynika, że Angelina Jolie ma przedstawić dowody na to, że Brad Pitt stosował przemoc.

d3nqxu7

Trzeba jednak przypomnieć, że oskarżenia o przemoc domową padają od 2016 r. Sprawą na przestrzeni lat zajmowała się opieka społeczna, policja Los Angeles i FBI. Brad został oczyszczony z zarzutów przez opiekę społeczną i potwierdzono, że nie stosował przemocy w stosunku do Maddoxa podczas incydentu w prywatnym samolocie rodziny.

d3nqxu7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nqxu7