Trwa ładowanie...

Szlachetny gest Bieniuka. Przekazał portret Ani Przybylskiej na cele charytatywne

Mąż zmarłej aktorki regularnie wspiera hospicjum, z którym Anna Przybylska była związana w ostatnich miesiącach życia. Teraz Jarosław Bieniuk przekaże portret żony osobie, która wpłaci najwyższą sumę na rzecz Fundacji Hospicyjnej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Szlachetny gest Bieniuka. Przekazał portret Ani Przybylskiej na cele charytatywneŹródło: WP.PL
dcnbgyl
dcnbgyl

O zorganizowanej akcji charytatywnej Jarosław Bieniuk poinformował na łamach magazynu "Viva!". - Jesteśmy bardzo wzruszeni gestem Jarka i magazynu "Viva!". To dla nas znak, że działania Fundacji prowadzone nie tylko w zakresie opieki medycznej, ale także skierowane szeroko ku rodzinom, a szczególnie dzieciom, są potrzebne i doceniane - mówi Alicja Stolarczyk, Prezes Zarządu Fundacji Hospicyjnej.

Zdjęcie Ani Przybylskiej otrzyma osoba, która przekaże najwyższą kwotę na działania Fundacji, wpłacając środki na nr konta: 72 1540 1098 2001 5562 4727 0001 z dopiskiem "VIVA!". Akcja trwa do pierwszego czerwca.

W ostatnich miesiącach życia Ania Przybylska była związana z gdańskim Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza. W wywiadzie udzielonym w "Vivie!" Jarek Bieniuk przyznał, że Fundacja, którą teraz wspiera, kiedyś pomogła jemu i jego dzieciom przejść przez najtrudniejszy okres w życiu.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Jarosław Bieniuk pomaga trójmiejskiemu hospicjum

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dcnbgyl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcnbgyl