Trwa ładowanie...
ycipk-aenc78

To nie koniec kłopotów Meghan. Ojciec będzie zeznawać przeciwko niej w sądzie

Wokół Meghan dzieje się obecnie więcej niż kiedykolwiek. Księżna i książę Harry wydali oświadczenie o odłączeniu od rodziny królewskiej, czym wywołali burzę na całym świecie. Jakby tego mało Meghan spotka się w sądzie ze swoim ojcem, który wystąpi przeciwko niej w procesie z gazetą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan spotka się z ojcem w sądzie
Księżna Meghan spotka się z ojcem w sądzie (East News)
ycipk-aenc78

Meghan i Harry niedługo przed podjęciem decyzji o zdystansowaniu się od rodziny królewskiej, podali do sądu "The Sun" i "Daily Mirror", zarzucając im hakowanie telefonów.

"Wszczęliśmy postępowanie w związku z naruszeniem prywatności, naruszeniem praw autorskich i wspomnianym wyżej programem medialnym" - informowała kancelaria wynajęta przez książęta Sussex.

Był to początek wojny, jaką Meghan i Harry wytoczyli brytyjskiej prasie. Chodziło o publikację prywatnego listu księżnej oraz zapis z jej rozmów z rodziną.

ycipk-aenc78

Zobacz: Królowa zawiedziona decyzją wnuka

Okazuje się, że wspomniane tytuły wcale nie musiały hakować telefonów rodziny królewskiej. To, co trafiło na ich łamy, a o co pretensje miała księżna i książę, wyszło najprawdopodobniej od ojca Meghan, Thomasa Markle. Skąd ten wniosek?

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna będzie kluczowym świadkiem w sprawie. Niestety wystąpi przeciwko własnej córce. "Daily Mail" donosi, że Thomas wysłał do gazet treść SMS-ów, jakie otrzymał od córki przed jej ślubem z księciem, a które mówiły o zakończeniu ich relacji.

ycipk-aenc78

We wtorek w Sądzie Najwyższym w Londynie część z nich została przedstawiona przez prawników gazet. Kolejnym krokiem ma być wezwanie Thomasa.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-aenc78

ycipk-aenc78
ycipk-aenc78