Trwa ładowanie...

Tom Hanks poinformował, jak czuje się 2 tygodnie po zarażeniu koronawirusem

Tom Hanks był pierwszą międzynarodową gwiazdą, u której wykryto koronawirusa. Aktor i jego żona dalej przebywają w kwarantannie, ale wszystko wygląda na to, że ich stan zdrowia uległ poprawie.

Share
Tom Hanks poinformował, jak czuje się 2 tygodnie po zarażeniu koronawirusem
Źródło: Getty Images
d4kc3uq

Ostatnio płynie do nas znacznie więcej negatywnych niż tych pozytywnych wieści. Wśród ostatnich doniesień przeczytacie, że koronawirusa ma Harvey Weinstein - producent, którego dopiero co skazano na więzienie po głośnym procesie o gwałty i molestowanie. Zarażony jest też muzyk, Placido Domingo. Lista znanych osób, u których wykryto COVID-19, wydłuża się. Ale do pozytywnych wieści można zaliczyć ostatni wpis Toma Hanksa, który także choruje.

Zobacz: Objawy koronawirusa. Tak choroba niszczy organizm dzień po dniu

Równo tydzień temu Tom Hanks i jego żona Rita Wilson opuścili szpital, gdzie byli leczeni na koronawirusa. Hanks komentował, że skupiają się na tu i teraz, próbują nie zamartwiać się bardzo tym, co się wokół nich dzieje. Ze szpitala małżeństwo przeniosło się do prywatnego domu, w którym poddani byli kwarantannie.

d4kc3uq

"Cześć ludziska. Dobre wiadomości: tydzień po zdiagnozowaniu koronawirusa oraz izolacji objawy są takie same. Żadnej gorączki, za to chandra. Składanie prania i zmywanie naczyń wywołuje drzemki na kanapie" - pisał aktor.

Minął kolejny tydzień i Hanks zamieścił kolejny wpis, w którym krótko komentuje to, w jakiej jest teraz sytuacji.

"Cześć ludziska. Minęły dwa tygodnie od pierwszych objawów i czujemy się lepiej. Odseparowywanie się działa tak: nikomu tego wirusa nie przekażesz. Od nikogo go nie dostaniesz. Rozsądne, prawda?" - pisze Hanks.

"Trochę to zajmie, ale musimy o siebie zadbać; pomóc, jak tylko możemy i zapomnieć nieco o udogodnieniach, a to wszystko minie. Jakoś to przetrwamy" - dodał.

Komentarz Hanksa nie jest bez znaczenia. Wciąż wiele osób nie stosuje się do zaleceń, by zostać w domach i dystansować się od innych ludzi, jak tylko się da.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d4kc3uq

Podziel się opinią

Share
d4kc3uq
d4kc3uq