Trwa ładowanie...
d27oucv

Tom Hanks opuścił kwarantannę! Dał wyraz swojej radości

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson wrócili do Los Angeles po dwóch tygodniach kwarantanny w Australii. Para musiała skorzystać z prywatnego samolotu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Hanks wrócił do Los Angeles po kwarantannie
Tom Hanks wrócił do Los Angeles po kwarantannie (ONS.pl)
d27oucv

Od kilkunastu dni śledziliśmy, co dzieje się u Rity Wilson i Toma Hanksa. Byli pierwszą znaną na całym świecie parą ze świata show-biznesu, u której zdiagnozowano COVID-19. Aktor przebywał wtedy wraz z małżonką w Australii, gdzie pracował nad nowym filmem biograficznym poświęconym Elvisowi Presleyowi. W nadchodzącej produkcji Hanks miał wcielić się w menadżera króla rock’n’rolla, pułkownika Toma Parkera.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci księcia Williama i księżnej Kate oklaskują walczącą z koronawirusem służbę zdrowia

Tom Hanks i jego żona byli leczeni w jednym z australijskich szpitali. Dwa tygodnie temu opuścili placówkę, po czym przenieśli się do prywatnego domu, gdzie zostali poddani kwarantannie.

d27oucv

W końcu się zakończyła. Jak donoszą zagraniczne media, Hanks i jego żona wrócili do Los Angeles prywatnym odrzutowcem.

"New York Post" informuje, że po wylądowaniu małżeństwo nie ukrywało swej ogromnej radości. Aktor uklęknął na płycie lotniska, po czym zatańczył, co zarejestrowali paparazzi.

Forum

Przypomnijmy, że po dwóch tygodniach od przekazania informacji o chorobie Tom Hanks zamieścił wpis, w którym zdradził, jak się czuje. Przyznał, że objawy ustąpiły.

Forum
d27oucv

Podziel się opinią

Share

d27oucv

d27oucv