Trwa ładowanie...

Gwiazdor walczy z koronawirusem. Tomasz Karolak wyszedł z ciekawą inicjatywą

Do sieci trafił nowy utwór Tomasza Karolaka i zespołu PTW zatytułowany “Nowy lepszy dzień”. Singiel zachęca do dołączenia do zbiórki pieniędzy na rzecz walki z panującą pandemią koronawirusa.

Gwiazdor walczy z koronawirusem. Tomasz Karolak wyszedł z ciekawą inicjatywąŹródło: ONS.pl
d1dm2jj
d1dm2jj

Tomasz Karolak nie ma ostatnio łatwego okresu w życiu. Teatr aktora znalazł się w trudnej sytuacji. Dotychczasowa umowa najmu z ZHP, czyli właścicielem budynku przy ul. Konopackiej 6, wygasa 30 czerwca. Od 1 lipca scenę wynajmować będzie spółka Grażyny Wolszczak i Joanny Glińskiej Prime Invest. Będą tam prowadzić działalność swojego teatru.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Szroeder o koronawirusie: "Mogę stracić 80% dochodu rocznego"

Jak się okazało, prywatny teatr IMKA należący do Tomasza Karolaka boryka się jeszcze z dodatkowymi problemami. Oprócz zajęcia siedziby przez fundację Grażyny Wolszczak, dają o sobie znać również wierzyciele. Według Roberta Dowhana aktor wciąż zalega mu z płatnością 90 tys. złotych. W październiku 2019 r. senator nagłośnił sprawę niewywiązywania się Tomasza Karolaka z zaciągniętych zobowiązań finansowych. Na konto senatora wszedł komornik.

Na szczęście w życiu Tomasza Karolaka znalazło się na miejsce na przyjemniejsze rzeczy. Gwiazdor poza aktorstwem zajmuje się także śpiewaniem. Do sieci trafił właśnie jego nowy utwór "Za nowy lepszy dzień", który rozpoczyna akcje o tej samej nazwie: #ZaNowyLepszyDzień. Inicjatywa ma zachęcić do dołączenia do zbiórki pieniędzy na rzecz walki z panującą pandemią koronawirusa.

d1dm2jj

Na specjalnej stronie dostępne są dwie wersje singla, które można pobrać, wpłacając dowolną kwotę na szczytny cel.

"Zachęcam każdego do dołożenia cegiełki na rzecz wsparcia dla bohaterskich pracowników służby zdrowia w ich ciężkiej, pełnej poświęcenia pracy" - czytamy w oficjalnym komunikacie Karolaka.

"To oni, lekarze, pielęgniarki, ratownicy i pozostały personel medyczny narażając samych siebie, walczą na pierwszej 'linii frontu' o zdrowie i życie pacjentów" - dodaje.

d1dm2jj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dm2jj