Trwa ładowanie...

Tomasz Karolak wciąż nie spłaca długów? Senator upomina się o kolejną ratę

Prywatny teatr IMKA należący do aktora mierzy się z coraz większymi problemami. Oprócz zajęcia siedziby przez fundację Grażyny Wolszczak, dają o sobie znać również wierzyciele. Według senatora Roberta Dowhana Karolak wciąż zalega mu z płatnością 90 tys. złotych.

Share
Tomasz Karolak wciąż nie spłaca długów? Senator upomina się o kolejną ratę
Źródło: ONS
d2sw6f8

Tomasz Karolak nie ma ostatnio dobrej passy. Tuż przed świętami wielkanocnymi do mediów dotarły informacje na temat sporu aktora z Grażyną Wolszczak. Konflikt dotyczy dotychczasowej siedziby Teatru IMKA.Z końcem czerwca br. budynek przejdzie w ręce fundacji aktorki, która zamierza rozwinąć swoją działalność teatralną.

Na domiar złego Robert Dowhan ponownie przypomina się w tabloidach o spłatę należnej mu kwoty. Senator KO poręczał 110 tys. zł za leasing widowni w teatrze. W październiku 2019 r. nagłośnił sprawę nie wywiązywania się Tomasza Karolaka z zaciągniętych zobowiązań finansowych. Na konto senatora wszedł komornik.

Zobacz: "Polska jest nadal ubogim krajem". Żebrowski mówi, na co powinien postawić nasz kraj

- Jeśli myśli, że zapomnę o długu albo nie będę się o niego upominać, to się myli!- odgraża się Dowhan w rozmowie z "Faktem".

d2sw6f8

Według senatora po pierwszym upomnieniu w mediach, panowie zawarli ugodę i Tomasz Karolak obiecał spłatę w ratach. Na początku roku kilkoma przelewami przekazał Dowhanowi 20 tys. zł. Senator twierdzi, że od tej pory na jego konto nie trafiły kolejne raty.

- Spłatę długu zostawiam jego sumieniu. Nie jest to dla niego kwota nieosiągalna! Stać go. Gra w filmach, serialach, występuje w reklamach, jeździ luksusowymi samochodami, ma gdzie mieszkać, jest widywany w drogich restauracjach - zauważa senator Robert Dowhan.

Tomasz Karolak dotychczas nie skomentował kwestii rzekomego zalegania z płatnościami na rzecz senatora KO.

d2sw6f8

Podziel się opinią

Share
d2sw6f8
d2sw6f8