Trwa ładowanie...
d112jwb

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala

Po niepokojących doniesieniach na temat stanu zdrowia, Tomasz Lis podzielił się dobrą wiadomością. Dziennikarz może wrócić do domu po pobycie w szpitalu.
Podziel się
Tomasz Lis wyszedł ze szpitala
(PAP, Fot: Stach Leszczyński)
d112jwb

Przed tygodniem media obiegła informacja, że Tomasz Lis jest znalazł się w szpitalu. Dziennikarz trafił na oddział intensywnej terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie.

Medialne doniesienia skomentowała Hanna Lis. Dziennikarka opublikowała post na Twitterze. - Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym "stanie ciężkim" są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy - poinformowała.

Niedługo później głos zabrał sam dziennikarz. Wydał oświadczenie, w którym wyjawił, że czeka go długa i żmudna rehabilitacja. - Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da - mówił w oświadczeniu.

d112jwb

19 grudnia miał zdecydowanie lepszą wiadomość dla fanów. Poinformował na Twitterze, że wychodzi ze szpitala do domu. Wpis okrasił wymownym zdjęciem.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

d112jwb

Podziel się opinią

Share
d112jwb
d112jwb