Trwa ładowanie...

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala

Po niepokojących doniesieniach na temat stanu zdrowia, Tomasz Lis podzielił się dobrą wiadomością. Dziennikarz może wrócić do domu po pobycie w szpitalu.

Tomasz Lis wyszedł ze szpitalaŹródło: PAP, fot: Stach Leszczyński
drkuplw
drkuplw

Przed tygodniem media obiegła informacja, że Tomasz Lis jest znalazł się w szpitalu. Dziennikarz trafił na oddział intensywnej terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie.

Medialne doniesienia skomentowała Hanna Lis. Dziennikarka opublikowała post na Twitterze. - Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym "stanie ciężkim" są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy - poinformowała.

Niedługo później głos zabrał sam dziennikarz. Wydał oświadczenie, w którym wyjawił, że czeka go długa i żmudna rehabilitacja. - Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da - mówił w oświadczeniu.

19 grudnia miał zdecydowanie lepszą wiadomość dla fanów. Poinformował na Twitterze, że wychodzi ze szpitala do domu. Wpis okrasił wymownym zdjęciem.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

drkuplw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
drkuplw