Trwa ładowanie...

Hanna Lis wydała oświadczenie. Komentuje stan zdrowia Tomasza Lisa

Tomasz Lis przebywa w olsztyńskim szpitalu. Hanna Lis uspokaja jego fanów.

Hanna Lis wydała oświadczenie. Komentuje stan zdrowia Tomasza LisaŹródło: East News
d3um8ja

W środę media obiegła informacja, że Tomasz Lis w ciężkim stanie trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Dziennikarz przebywa w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie.

- Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii - powiedział "Super Expressowi" jeden z lekarzy.

Medialne doniesienia skomentowała Hanna Lis. Dziennikarka opublikowała post na Twitterze.

ZOBACZ: Rusin znów o ślubie z Lisem: "Nie mogłam wypożyczyć sukni z wypożyczalni!"

- Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym "stanie ciężkim" są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy - poinformowała.

d3um8ja

Prezenterka uspokoiła wszystkich zainteresowanych i fanów Tomasza Lisa. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów w kierunku dziennikarza.

Według nieoficjalnych informacji Tomasz Lis we wtorek pojechał do Olsztyna. To tam miał przeprowadzić rozmowę z sędzią Pawłem Juszczyszynem, który zażądał od Kancelarii Sejmu ujawnienia list poparcia dla członków nowej KRS i za to wszczęto przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne.

Jak podaje "Super Express" do rozmowy jednak nie doszło, bo stan Tomasza Lisa miał pogorszyć się już we wtorek wieczorem.

d3um8ja

Problemy zdrowotne Tomasza Lisa zaskoczyły większość jego fanów. Dziennikarz regularnie uprawia sport, zdrowo się odżywia, a przy okazji premiery swojej książki wyznał, że udało mu się rzucić palenie.

d3um8ja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3um8ja