Trwa ładowanie...
ycipk-3gv092

Hanna Lis wydała oświadczenie. Komentuje stan zdrowia Tomasza Lisa

Tomasz Lis przebywa w olsztyńskim szpitalu. Hanna Lis uspokaja jego fanów.
Podziel się
Hanna Lis wspiera męża
Hanna Lis wspiera męża (East News)
ycipk-3gv092

W środę media obiegła informacja, że Tomasz Lis w ciężkim stanie trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Dziennikarz przebywa w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie.

- Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii - powiedział "Super Expressowi" jeden z lekarzy.

Medialne doniesienia skomentowała Hanna Lis. Dziennikarka opublikowała post na Twitterze.

ycipk-3gv092

ZOBACZ: Rusin znów o ślubie z Lisem: "Nie mogłam wypożyczyć sukni z wypożyczalni!"

- Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym "stanie ciężkim" są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy - poinformowała.

Prezenterka uspokoiła wszystkich zainteresowanych i fanów Tomasza Lisa. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów w kierunku dziennikarza.

ycipk-3gv092

Według nieoficjalnych informacji Tomasz Lis we wtorek pojechał do Olsztyna. To tam miał przeprowadzić rozmowę z sędzią Pawłem Juszczyszynem, który zażądał od Kancelarii Sejmu ujawnienia list poparcia dla członków nowej KRS i za to wszczęto przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne.

Przeczytaj: Tomasz Lis wydał autobiografię. Dziękuję w niej Kindze Rusin i wspomina narodziny Poli

Jak podaje "Super Express" do rozmowy jednak nie doszło, bo stan Tomasza Lisa miał pogorszyć się już we wtorek wieczorem.

Problemy zdrowotne Tomasza Lisa zaskoczyły większość jego fanów. Dziennikarz regularnie uprawia sport, zdrowo się odżywia, a przy okazji premiery swojej książki wyznał, że udało mu się rzucić palenie.

ycipk-3gv092

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3gv092

ycipk-3gv092
ycipk-3gv092