Trwa ładowanie...

Ukochane miejsce królowej Elżbiety. Spędza tam kilka miesięcy w roku

Dawny sekretarz królowej, Dickie Arbiter zdradził, że królowa co roku spędza kilka miesięcy wakacji w swojej ulubionej posiadłości o powierzchni 80 hektarów, Balmoral, oddalonej o 80 km na zachód od Aberdeen w Szkocji, nad rzeką Dee.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ukochane miejsce królowej Elżbiety. Spędza tam kilka miesięcy w rokuŹródło: East News, fot: East News
d2mjuso

- Wydaje się, że to miejsce jest drugim domem królowej. W lipcu opuszcza pałac i zaszywa się tam aż do początku października. Tam może uciec od wszystkiego i może cieszyć się dwoma miesiącami wakacji - wyznał Arbiter.

Okazuje się, że Elżbieta często ma tam gości. W Szkocji odwiedzają ją wnukowie - książę William i książę Harry, a także księżna Kate. Czas z królową spędza tam także książę Karol i księżna Kamila, a także księżniczki Beatrice i Eugenia.

- Bardzo dużo spacerują, a także urządzają sobie pikniki w kabinach z bali nad rzeką Dee. Robią to, co robią inni ludzie, gdy wyjeżdżają do kraju, kiedy przebywają na wakacjach. Odpoczywają, ciesząc się towarzystwem najbliższych - wyjawił dawny sekretarz.

d2mjuso

Posiadłość zaskarbiła sobie sympatię nie bez powodu. Balmoral jest oddalona od zgiełku gapiów i paparazzi. Pozwala na aktywny odpoczynek wśród najbliższych. Ten z pewnością bywa wytchnieniem dla 92-letniej królowej, która wciąż piastuje najwyższy urząd.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2mjuso
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mjuso