Trwa ładowanie...
d1ovfx3

Virginia Roberts musiała opuścić szpital. A nie ma wyniku testu

- Grozili mi zakażeniem - komentuje Virginia Roberts, którą świat poznał po tym, gdy opowiedziała o seksualnych praktykach księcia Andrzeja (syna królowej Elżbiety II) i Jeffreya Epsteina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Virginia Roberts opuściła szpital
Virginia Roberts opuściła szpital (Twitter)
d1ovfx3

Pisaliśmy wam, że Virginia Roberts ma objawy, która mogą wskazywać na zarażenie się koronawirusem. Obawy kobiety nie są bezpodstawne i trudno się dziwić, że poprosiła o pomoc lekarzy. W Australii, gdzie mieszka, jest już ponad 6 tys. osób z COVID-19. Przybywa też ofiar.

"Bardzo się teraz boję. Mam problemy z oddychaniem, gorączkę i kaszel. Modlę się, żeby wynik testu na COVID-19 nie był pozytywny" - napisała na Twitterze.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają pandemię?

Roberts nie jest już w szpitalu. - Zostałam zmuszona do opuszczenia szpitala, choć mam gorączkę i problemy z oddychaniem. Lekarz groził, że zamknie mnie na oddziale C-19 (dla pacjentów, u których zdiagnozowano już COVID-19), choć nie ma jeszcze wyniku mojego testu - poinformowała za pośrednictwem Twittera.

d1ovfx3

Roberts przyznała, że opieka medyczna w jej rodzinnym mieście Cairns, to farsa.

- Podjęłam decyzję. Wolałam wrócić do domu niż narazić się na niebezpieczeństwo. To nie pierwszy raz, gdy lekarze chcą mnie narazić. Lata wcześniej zafałszowali mój wiek i oddali mnie w ręce Jeffreya Epsteina - dodała, odnosząc się do głośnej sprawy pedofila-milionera.

Tu trzeba przypomnieć, że Roberts jest jedną z głównych oskarżycielek Jeffreya Epsteina (zmarłego) i księcia Andrzeja. Panowie, którzy się przyjaźnili, mieli wykorzystywać nieletnie dziewczyny do seksualnych praktyk. Virginia była jedną z nich. To po jej zeznaniach FBI postanowiło przyjrzeć się bliżej synowi królowej Elżbiety II.

Kobieta miała współżyć z brytyjskim księciem kilka razy w latach 1999-2002. Do pierwszego razu miało dojść, gdy była nieletnia. Wyjawiła, że została przymuszona do uprawiania z nim seksu. Syn królowej Elżbiety II wszystkiemu zaprzecza.

d1ovfx3

Podziel się opinią

Share

d1ovfx3

d1ovfx3