Trwa ładowanie...

"Żałuję, że nie miałam siły, by cię ostrzec". Aktorka ujawnia, że była molestowana

Emily Ratajkowski po latach wyznała, że była wykorzystana seksualnie przez fotografa, Jonathana Ledera. Artykuł Ratajkowski przeczytała Nola Palmer. I była przerażona, bo spotkała ją identyczna sytuacja z tym człowiekiem.

Nola Palmer oskarża tę samą osobę, co Emily RatajkowskiNola Palmer oskarża tę samą osobę, co Emily RatajkowskiŹródło: Instagram
d1jf8ez
d1jf8ez

"Nagle jego palce wsunęły się we mnie" - napisała Emily Ratajkowski w artykule dla "New York Magazine". Wyjawiła, że w 2012 r. była molestowana przez fotografa Jonathana Ledera. Miała 20 lat, gdy jej agentka wysłała ją na sesję zdjęciową do jego domu. W trakcie zdjęć fotograf często częstował ją winem. Po pewnym czasie mężczyzna nakłonił ją, aby zrobili fotki bez ubrań.

"Popychał coraz mocniej i mocniej, nigdy wcześniej ani później nikt mnie tak nie dotykał. To naprawdę bardzo bolało. Instynktownie złapałam go za nadgarstek i siłą wyciągnęłam jego palce ze mnie. Nie powiedział ani słowa. Wstał i cicho odszedł do swojej sypialni na górze" - wspomina modelka na łamach magazynu.

Zobacz: Aktorka przez lata milczała. "Byłam naga, dyrektor związał mnie liną"

Artykuł Ratajkowski odbił się głośnym echem w sieci. Przeczytała go aktorka Nola Palmer. I była przerażona, bo Jonathan Leder molestował także i ją. Postanowiła przerwać milczenie.

d1jf8ez

"Odkąd wyszedł artykuł Emily, jestem wrakiem człowieka. Czytając jej wyznanie, to jak, opisuje Jonathana, od razu doprowadziło mnie do płaczu. Zanim doczytałam tekst do końca, byłam w panice" - napisała na Instagramie.

Nola Palmer wyznała, że od dekady mierzy się z traumą po tym, co zrobił jej Leder.

"Spędziłam ostatnie 10 lat związana emocjonalnie ze swoim oprawcą, nie pozwalając sobie zapomnieć, że gdy miałam 17 lat, zniszczył mnie" - wyznaje.

d1jf8ez

"Ale teraz mogę publicznie po raz pierwszy powiedzieć: Jonathan Leder jest moim oprawcą i mówię to dzięki Emily Ratajkowski i jej odwadze. Emily, przepraszam, że ten człowiek cię skrzywdził. Żałuję, że nie miałam tyle siły wtedy, żeby cię ostrzec. To, że odważyłaś się opowiedzieć o swojej krzywdzie, pomogło mi się uleczyć i za to będę ci dozgonnie wdzięczna" - przyznaje Palmer.

Fotograf nie odpowiedział na wyznanie Noli Palmer. Skomentował jednak kilka dni wcześniej oskarżenia rzucane przez Emily Ratajkowski. Przyznał, że wyznanie modelki jest "dziecinne" i służy tylko i wyłączenie temu, żeby pisano więcej o Ratajkowski.

"Czy wiecie, o kim my w ogóle rozmawiamy? To jest dziewczyna, która rozebrała się dla magazynu 'Treats!' i latała nago w wideo Robina Thicke w tamtym czasie. Naprawdę chcecie wierzyć, że ktoś taki jest ofiarą?" - komentował dla "New York Magazine".

d1jf8ez
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jf8ez