Trwa ładowanie...
d3259xn
News

Afera wokół Zatoki Sztuki. Doda odcina się od Blanki Lipińskiej i Radosława Majdana

Doda postanowiła poruszyć z fanami na Instagramie kwestię afery pedofilskiej wokół Zatoki Sztuki, którą przedstawił w swoim filmie Sylwester Latkowski. Piosenkarka pisała wprost, co myśli o sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda o filmie "Ni c się nie stało" Sylwestra Latkowskiego
Doda o filmie "Ni c się nie stało" Sylwestra Latkowskiego (ONS)
d3259xn

W minioną środę 20 maja na TVP1 premierę miał dokument w reżyserii Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". Reżyser wytknął w nim palcem celebrytów, rzekomo wplątanych w aferę wokół Zatoki Sztuki. "W 2005 r. zrealizowałem film 'Pedofile'. Od tamtego czasu przyglądałem się blisko kilku sprawom. Nic się nie zmienia. Bogaci i wpływowi omijają prawo i czują się bezkarni. Zajmując się pedofilią wśród elit, tylko się obrywa" – mówi autor o swoim filmie.

Blanka Lipińska, Radosław Majdan, Kuba Wojewódzki, Nergal i wiele innych gwiazd, które wg Latkowskiego wplątane są w aferę na tle seksualnym, mierzą się teraz z poważnymi zarzutami.

d3259xn

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, ZWIĄZKU Z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Głos w sprawie postanowiła zabrać Doda. Artystka na swoim profilu na Instagramie zapytała fanów, co myślą o aferze pedofilskiej z Zatoką Sztuki w tle.

Instagram

Nikogo nie dziwi, że lata po rozwodzie Doda nie wstawia się za byłym mężem. Ale dziwić może inny fakt. Faktycznie Blanka Lipińska jeszcze jakiś czas temu opowiadała w wywiadach, że po dziś dzień przyjaźni się z Dodą. Teraz piosenkarka wyraźnie się od niej odcina.

Trudno zatem zrozumieć intencje Dody, która sama zaproponowała debatę na swoim profilu na Instagramie ws. filmu "Nic się nie stało".

d3259xn

Podziel się opinią

Share

d3259xn

d3259xn