Trwa ładowanie...
d3r05h6

Żona Toma Hanksa ma sposób na kwarantannę. Podała swój prywatny nr telefonu

Rita Wilson i Tom Hanks muszą być jeszcze odizolowani od społeczeństwa. Co robią? Rita nagrała film, w którym podaje swój prywatny numer telefonu i prosi, by fani się z nią kontaktowali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rita Wilson i Tom Hanks umilają sobie kwarantannę, jak mogą
Rita Wilson i Tom Hanks umilają sobie kwarantannę, jak mogą (Instagram.com)
d3r05h6

Tom Hanks i Rita Wilson od dwóch tygodni walczą z koronawirusem. Ich pierwszy wpis, w którym zdradzili, że zachorowali, poniósł się po świecie z prędkością światła. Nie inaczej jest z kolejnymi wpisami gwiazdorskiej pary, która pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Oczywiście tylko za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wykorzystują je w dość ciekawy sposób.

Zobacz: Objawy koronawirusa. Tak choroba niszczy organizm dzień po dniu

Rita i Tom chętnie i często korzystają z Twittera i Instagrama, by umilić sobie czas podczas kwarantanny. Przypomnijmy, że para przebywa teraz w prywatnym domu, który wynajęli w Australii. Ostatnio Hanks przyznał, że objawy ustąpiły i teraz czują się już lepiej.

d3r05h6

Nie zdradził jeszcze, kiedy przypuszczalnie będą mogli wyjść z domu. Wygląda na to, że nieprędko. Rita ma jednak pomysł, jak urozmaicić sobie kwarantannę.

O jej wpisach jest w sieci równie głośno, jak o postach męża-aktora. Rita jest dość znaną piosenkarką i wykorzystuje swój muzyczny talent w tym czasie.

Ostatnio podzieliła się filmikiem, na którym rapuje. Tym razem nagrała krótkie przesłanie do swoich fanów.

Podała im swój prywatny numer telefonu - zapewniła, że to naprawdę jej - i poprosiła, by fani wysyłali jej wiadomości, które na pewno odczyta, bo w najbliższym czasie będzie mogła robić tylko i wyłącznie to.

- Napiszcie do mnie, ja wam odpiszę i w ten sposób pozostaniemy w kontakcie. Będę wysyłać wam informacje, co u mnie, gdzie jestem, dostaniecie wieści o nowych wydarzeniach, jeszcze zanim pojawi się oficjalne info - dodała.

Pomysł Rity jest dość odważny, bo pewnie od teraz będzie dostawała mnóstwo powiadomień o nowych SMS-ach. Wideo żony Hanksa odtworzono już ponad 200 tys. razy, więc będzie miała sporo do roboty w czasie kwarantanny.

d3r05h6

Podziel się opinią

Share

d3r05h6

d3r05h6