Trwa ładowanie...

298 dni rozłąki. William i Harry spotkali się w ukryciu

Pandemia koronawirusa jeszcze bardziej oddaliła od siebie książęcych braci. Książę William został w Wielkiej Brytanii, a książę Harry zamieszkał ze swoją rodziną w USA. Musieli jednak za sobą zatęsknić, skoro spotkali się w tajemnicy bez obecności żon.

Książę William i książę Harry zawsze mieli napięte relacje.Książę William i książę Harry zawsze mieli napięte relacje.Źródło: Getty Images
d30e0wq
d30e0wq

Rok 2020 wywrócił życie wielu rodzin do góry nogami. Wszystko przez pandemię, która pozbawiła pracy miliony osób na świecie i wprowadziła zamęt i strach przed zachorowaniem do naszej codzienności. Jeszcze zanim koronawirus rozprzestrzenił się w Europie, doszło do rozłamu więzi w rodzinie Windsorów. Wszystko za sprawą styczniowej decyzji księcia Harry'ego i Meghan Markle o odseparowaniu się od brytyjskiej rodziny królewskiej.

Oficjalnie po raz ostatni wystąpili w gronie rodziny 9 marca podczas obchodów uroczystości Dnia Wspólnoty Narodów. Zdjęcia z nabożeństwa w opactwie Westminster obnażyły chłodne relacje między "odchodzącymi" a resztą rodziny.

Harry i Meghan spodziewają się dziecka? Wiele na to wskazuje

Jednak już kilka tygodni później, gdy rozłąka przybrała realne oblicze, zaczęli za sobą tęsknić. Szczególnie księciu Karolowi brakowało wnuka Archiego, z którym podobno ma świetny kontakt. Mogli widywać się tylko na wideokonferencjach. Wciąż książę Harry z Meghan Markle ze względu na pandemię nie odwiedzili królewskiej rodziny.

d30e0wq

Jednak młodszy syn księcia Karola chciał dotrzeć na urodziny ojca 14 listopada. Tak się nie stało. Książę Harry poczuł się urażony faktem, że odmówiono mu złożenia w jego imieniu wieńca poległym żołnierzom w Dniu Pamięci.

- Harry był zdruzgotany, kiedy powiedziano mu, że wieniec nie zostanie złożony w jego imieniu w Cenotaph. Musi zrozumieć, co powiedziała mu babcia na początku Megxitu. Nie może być w połowie w rodzinie królewskiej, a w połowie poza nią. Spalił mosty i wydaje się, że nie może zaakceptować konsekwencji swoich czynów - powiedział Phil Dampier, dziennikarz zajmujący się rodziną królewską w rozmowie z amerykańskim portalem New Idea.

Ten sam serwis twierdzi, że w ostatnich dniach doszło do spotkania księcia Harry'ego i księcia Williama. Mieli wyjść razem na miasto, ubrani na sportowo. Nie towarzyszyły im żony. Nikt z królewskiego kręgu nie potwierdził jednak takiego zdarzenia. Nie wiadomo, czy miało do niego dojść w Wielkiej Brytanii czy w Stanach Zjednoczonych. Ani który z braci pierwszy wyciągnął rękę na zgodę.

Jeśli rzeczywiście książęcy bracia spotkali się po 298 dniach rozłąki, może zwiastować to, że jeszcze uda im się odbudować nadszarpnięte relacje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d30e0wq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30e0wq