Trwa ładowanie...

Strapiony Harry w opactwie Westminster. Mina księcia mówi wiele

Książę Harry wraz z żoną wypełniają ostatnie reprezentacyjne obowiązki jako "pełnoetatowi" członkowie rodziny królewskiej. Trudno się oprzeć wrażeniu, że fakt ten nieco go zasmucił.
Share
Książę Harry wypełnia ostatnie reprezentacyjne obowiązki
Książę Harry wypełnia ostatnie reprezentacyjne obowiązkiŹródło: Getty Images
d23jn7h

Harry i Meghan od 31 marca będą wieść życie na własny rachunek. Przed ustąpieniem z funkcji wrócili jeszcze do Londynu, by wziąć udział w kilku istotnych wydarzeniach.

Jednym z nich były obchody uroczystości Dnia Wspólnoty Narodów. Głównym ich punktem tradycyjnie było nabożeństwo w opactwie Westminster, w którym udział bierze większość członków rodziny królewskiej. Młodych małżonków także tam nie zabrakło.

Zobacz wideo: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

Zdjęcia z ich oficjalnego wyjścia błyskawicznie obiegły międzynarodową prasę. Media zdążyły już szczegółowo omówić wiele wątków, m.in. dość chłodne powitanie dwóch par książęcych, ich usadzenie w kościele oraz gesty i mimikę Meghan.

d23jn7h

Uwagę przykuwa też zachowanie samego Harry’ego. Podczas gdy pozostali członkowie rodziny królewskiej zdawali się być rozluźnieni i w doskonałych nastrojach, młodszy syn księcia Karola wyglądał na strapionego.

09-03-2020 
Commonwealth Day Celebrations
Westminster Abbey 2020
Photo Phil Harris
The Mirror Getty Images
09-03-2020 Commonwealth Day Celebrations Westminster Abbey 2020 Photo Phil Harris The MirrorŹródło: Getty Images

Pojawienie się Harry’ego podczas uroczystości zdążyła ocenić Judi James, ekspertka od mowy ciała. "Daily Mail" cytował jej opinię, w której twierdziła, że napięcie w przypadku księcia było bardzo widoczne i mogło wynikać ze zdawkowego spotkania z bratem.

Trudno się oprzeć wrażeniu, że mogło też wynikać z faktu, iż książę zdał sobie sprawę, że to jedno z ostatnich rodzinnych wyjść, do których tak przywykł. Kolejna okazja zapewne nadarzy się nieprędko.

Marina Szczęsna zdradziła, ile waży. Wynik niepokoi. Gwiazda cierpi na niedowagę?

Monika Zamachowska drwi ze zwolnienia Jacka Kurskiego. Zamieściła uszczypliwy wpis

d23jn7h

Podziel się opinią

Share
d23jn7h
d23jn7h