ycipk-3auwll

Afera z synem mu nie zaszkodziła. Premiera filmu o Martyniuku jeszcze w tym roku

- Cały czas jesteśmy na planie. Trwają intensywne prace - zdradza w rozmowie z Wirtualną Polską nasze źródło. Kiedy premiera filmu o Zenku Martyniuku?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film o Zenku Martyniuku
Film o Zenku Martyniuku (Materiały prasowe)
ycipk-3auwll

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że powstanie film o Zenku Martyniuku. Chwilę później wybuchła afera związana z Danielem M., a o filmie już nikt nie pamiętał. Ostatnio jednak ukazały się publikacje sugerujące, że dzieło o życiu Martyniuka w ogóle się nie ukaże. Jaka jest prawda?

ZOBACZ: Martyniuk w pocie czoła wygina się na ściance. Nie przejmuje się synem?

ycipk-3auwll

Jak udało nam się dowiedzieć, prace cały czas trwają. Na planie jest bardzo gorąco i lada moment padnie ostatni klaps. Premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku.

- Cały czas kręcimy i wszystko jest na dobrej drodze. Wkrótce będziemy mogli powiedzieć więcej, ale na razie intensywnie pracujemy na planie - zdradza nam osoba z otoczenia Martyniuka.

Ustaliliśmy również, że zdjęcia do filmu o Zenku Martyniuku kręcone są m.in. w Bielsku Podlaskim, nieopodal rodzinnej miejscowości muzyka. Reżyserią zajmuje się Jan Hryniak, który pracował przy filmie "Kantor" czy serialu "Czas honoru". Nieznana jest jeszcze obsada produkcji. Menadżer zespołu Akcent poinformował nas, że więcej informacji ujry światło dzienne po 20.02.

Film o Zenku Martyniuku

ycipk-3auwll

Powstanie filmu o Zenku Martyniuku było tylko kwestią czasu. Muzyk świetnie sobie radzi na scenie od kilkunastu lat, zarabia krocie, a jego piosenki zna każdy Polak. W dodatku wokalista jest bardzo skromny, nie afiszuje się ze swoim bogactwem i ma w sobie dużo pokory.

Chłopak z małego miasta, który lubił grać na gitarze stworzył zespół, który jest już kultowy. Nawet ci, którzy nie słuchają disco-polo wiedzą, kto jest liderem zespołu Akcent i jakie przeboje ma na koncie ta formacja.

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że powstaje film o królu disco-polo, rozpoczęły się spekulacje, kto mógłby zagrać Zenka. Martyniuk udzielił wówczas wywiadu, w którym wyznał, że bardzo chciałby, aby główną rolę przyjął Dawid Ogrodnik. Aktor grał przecież w filmie "Disco polo". Później pojawiły się plotki, że będzie to Antek Królikowski, ale szybko zdementowaliśmy tę informację.

Wirtualna Polska dowiedziała się również, że problemy osobiste syna nie wpłynęły na produkcję dotyczącą Zenka. Prace nad filmem ani na chwilę nie zostały wstrzymane.

ycipk-3auwll

Czekacie na premierę?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3auwll

ycipk-3auwll
ycipk-3auwll