Trwa ładowanie...
d2uedhe

Prace nad filmem o Zenku stoją w miejscu. Wszystko przez Daniela M.

Były castingi, wstępne przygotowania i kolejne wersje scenariusza akceptowane przez Martyniuka. Teraz nad projektem zebrały się czarne chmury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zenek Martyniuk czuwał nad powstawaniem scenariusza filmowej biografii
Zenek Martyniuk czuwał nad powstawaniem scenariusza filmowej biografii (East News, Fot: East News)
d2uedhe

O nakręceniu filmowej biografii Zenka Martyniuka mówiło się już w 2017 r. W zeszłym roku było głośno o castingach i typowaniu odtwórcy głównej roli. Martyniuk marzył, by w filmie zagrał go Jacek Braciak, później pojawiły się plotki o Antku Królikowskim.

- Oczywiście, że wiem o filmie, który powstaje. Czuwam nad scenariuszem. Przeczytałem już jego czwartą wersję - mówił Zenek we wrześniu w rozmowie z WP. Wtedy nikt nie przewidywał wątku, który do życiowego scenariusza króla disco polo dopisze jego syn.

Obejrzyj: Martyniuk odpływa: "Chciałbym, żeby zagrał mnie Dawid Ogrodnik"

- Zdjęcia próbne przesunięto już drugi raz. Coraz głośniej mówi się, że ten projekt staje pod znakiem zapytania - donosi "Party", sugerując, że niepewna przyszłość filmu jest wynikiem niedawnych skandali z udziałem syna Zynka.

d2uedhe

Daniel M. od kilku tygodni trafia na pierwsze strony gazet w związku z konfliktem z młodą, ciężarną żoną i jej rodziną. 29-latek wdał się także w konflikt z prawem, oskarżono go o przemoc domową i posiadanie narkotyków.

Zdaniem ludzi związanych z produkcją filmu producenci wolą przeczekać medialną burzę wokół rodziny Martyniuka.

Zenek zapewniał ostatnio, że dołoży wszelkich starań, by znaleźć najlepszy ośrodek i specjalistów, którzy pomogą jego synowi. Pieniądze nie grają roli. Jak wynika z informacji "Super Expressu", piosenkarz podobno ostatecznie doszedł do wniosku, że najlepszym wyjściem będzie leczenie w prestiżowym ośrodku za granicą, bo pobyt w żadnej polskiej placówce mu nie pomoże.

d2uedhe

Podziel się opinią

Share

d2uedhe

d2uedhe