Trwa ładowanie...

Daniel M. publicznie pierze brudy. "Moja żona to nimfomanka, a ja nie piję od maja"

Syn Zenka Martyniuka twierdzi, że rodzice ciężarnej 19-latki zmusili go do ślubu. Gdy dowiedział się o dziecku, chciał z nią zerwać.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Daniel M. publicznie pierze brudy. "Moja żona to nimfomanka, a ja nie piję od maja"Źródło: East News
d2jooa5

- Z Eweliną nie mieszkam od 2 miesięcy, mam dowody na to, że jest nimfomanką. Niedługo będziecie przepraszać – napisał syn gwiazdy disco polo w odpowiedzi na negatywne komentarze, które pojawiły się po jego zatrzymaniu przez policję. Bardzo emocjonalny wpis zniknął z Facebooka po godzinie, ale jego treść można przeczytać poniżej:

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Daniel M. przedstawił zaskakujące kulisy związku z 19-letnią Eweliną, z którą ożenił się w październiku 2018 r. Według jego opisu do ślubu by nie doszło, gdyby nie starania rodziców dziewczyny, która zaszła w ciążę kilka miesięcy przed włożeniem białej sukni.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

- Ewelina nosiła plastry antykoncepcyjne, przestała je nosić i zaszła w ciążę. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć – wyznał Daniel M., dodając, że było to 7 miesięcy temu.

d2jooa5

Jego zdaniem dziewczyna została zmuszona do ślubu przez matkę i babcie, "bo co ludzie powiedzą na wsi w Russocicach, widząc pannę z dzieckiem".

- Na ślubie od jej matki usłyszałem, że mnie zniszczy, co teraz skrupulatnie robią – napisał Daniel M. - Pierwszy raz u nich w domu, a teraz, gdy przestałem tam jeździć, wysłali Ewelinę do Białegostoku, żeby dolać oliwy do ognia.

Ponadto Daniel M. zaprzeczył doniesieniom o kłótni i przepychankach, które doprowadziły do jego aresztowania.

d2jooa5

- Nie było żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, która przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję.

- A jakby co, to nie piję alkoholu od maja i mam na to dowody. Pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać – skwitował syn Zenka Martyniuka.

Przypomnijmy, że kilka dni temu lokalny serwis poranny.pl poinformował o zatrzymaniu przez policję Daniela M. Wiek, inicjały i osiedle, na którym doszło do interwencji, wskazywały na syna Zenka Martyniuka. Prokuratura Rejonowa w Białymstoku w rozmowie z WP Gwiazdy potwierdziła te informacje.

d2jooa5

- Na tym etapie nie możemy potwierdzić nazwiska, tylko inicjał, Daniel M., bo osoba jest podejrzana i obowiązuje nas prawo. Ale wszyscy dobrze wiecie, o kogo chodzi.

W dniu zatrzymania ciężarna żona Daniela M. wracała ze spotkania ze znajomymi do domu. Mąż miał być pijany i nie chciał otworzyć jej drzwi. Doszło do szamotaniny. Policja wyprowadziła 29-latka w kajdankach, a w mieszkaniu znaleziono marihuanę.

Po całym zamieszaniu zarówno Daniel M., jak i Ewelina usunęli profile na Facebooku. Sprawa jeszcze nie ucichła, ale syn króla disco polo już uaktywnił się w mediach społecznościowych. Pod kolejnymi wpisami pojawia się mnóstwo komentarzy, których autorzy w większości solidaryzują się z Danielem i wspierają go w walce o prawdę.

d2jooa5

"Wara od Daniela", "Wiedziałam, że to bzdury", "Trzymaj się Danielu", "Patologia", "A ja panu Danielowi wierzę", "Powodzenia chłopaku" – to przykładowe słowa otuchy, które syn Zenka Martyniuka mógł przeczytać na Facebooku.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2jooa5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jooa5