Trwa ładowanie...

Alec Baldwin zawarł ugodę z pobitym Polakiem

Alec Baldwin ma na swoim koncie szereg incydentów, które świadczą o jego wybuchowym temperamencie. W 2018 r. miał uderzyć i popchnąć Polaka, bo ten zajął "jego" miejsce na parkingu przed domem. Sprawa trafiła do sądu, ale ostatecznie udało im się zawrzeć ugodę.

Alec Baldwin po sprzeczne na parkingu oskarżył Polaka o zniesławienieAlec Baldwin po sprzeczne na parkingu oskarżył Polaka o zniesławienieŹródło: Getty Images, fot: 2018 Anadolu Agency
d2wj0i2

Adwokat mężczyzny, który miał paść ofiarą gniewu Aleca Baldwina, poinformował prasę o zawartej w poniedziałek ugodzie. Warunki porozumienia zostały przedstawione sądowi na Manhattanie, gdzie od stycznia 2019 r. toczyła się sprawa z powództwa cywilnego. Wojciech Cieszkowski i Alec Baldwin nie zamierzają jednak ujawniać tych warunków publicznie, gdyż są "prywatne i poufne".

Sprawa dotyczy zdarzenia z listopada 2018 r., do którego doszło w dzielnicy Greenwich Village na Manhattanie. Wojciech Cieszkowski, Polak mieszkający w Nowym Jorku, miał zająć miejsce parkingowe, które wcześniej upatrzył sobie Alec Baldwin. Aktor twierdził, że lekko popchnął drugiego kierowcę, bo "próbował przejechać jego żonę". Cieszkowski mówił przed sądem, że Baldwin pchnął go i uderzył w szczękę.

Aktor początkowo oskarżył go o zniesławienie, ale w styczniu 2019 r. przyznał się do zarzutu nękania i zapłacił 120 dol. grzywny. Musiał także odbyć kurs z radzenia sobie z gniewem.

Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

Przypomnijmy, że to nie pierwszy przypadek, gdy Alec Baldwin jawi się jako agresywny furiat. W 1995 r. był oskarżony o napaść na operatora kamery, który czyhał pod jego domem, gdy aktor wracał z Kim Basinger (ówczesną żoną) i nowo narodzoną córką Ireland ze szpitala. W 2011 r. został wyrzucony z samolotu za agresywne zachowanie i niestosowanie się do poleceń personelu. W 2013 r. stracił swój program "Up late With Alec Baldwin" w stacji MSNBC po tym, jak zwyzywał fotografa "New York Post".

d2wj0i2

Aktualnie toczy się postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci na planie filmu "Rust" w październiku 2021 r. Alec Baldwin pociągnął za spust broni, nie wiedząc, że jest nabita ostrą amunicją, W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 42-letnia operatorka Halyna Hutchins.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2wj0i2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wj0i2