Trwa ładowanie...
d108kao

Alec Baldwin pozwał Polaka. Poszło o miejsce parkingowe

Alec Baldwin pozwał polskiego przedsiębiorcę. Sprawa dotyczy kłótni o miejsce parkingowe. Polak twierdzi, że został uderzony przez aktora. W odpowiedzi Baldwin oskarżył go o pomówienie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alec Baldwin pozwał polskiego biznesmena. Twierdzi, że kłamie przeciwko niemu
Alec Baldwin pozwał polskiego biznesmena. Twierdzi, że kłamie przeciwko niemu (East News)
d108kao

Do zdarzenia doszło w listopadzie 2018 r. na jednym z parkingów w Nowym Jorku. Alec Baldwin i polski przedsiębiorca Wojciech Cieszkowski chcieli zająć to samo miejsce parkingowe. Zaczęli się o nie kłócić. Doszło do szarpaniny i Baldwin uderzył Polaka. Ten trafił to szpitala, a aktor został aresztowany.

Baldwin wówczas przyznał się do zarzucanych mu czynów. Na podstawie zebranych dowodów sąd uznał go za winnego napaści oraz nękania 3. stopnia. W ramach kary musiał uczęszczać na zajęcia z kontrolowania gniewu i zapłacić 120 dol. grzywny.

Jednak to nie koniec sprawy, ponieważ Baldwin postanowił się odegrać. Twierdzi, że Cieszkowski wszystko zmyślił i oskarżył go o pomówienie. Złożył pozew do sądu.

d108kao

ZOBACZ TEŻ: Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz zaprzeczają, że są razem

"Kiedy dwóch nowojorczyków wdaje się w spór o miejsce parkingowe, zwykle wymieniają kilka ostrych zdań, a następnie odchodzą. Tym razem tak się nie stało. Zamiast tego Cieszkowski wymyślił fałszywą historyjkę o naszym spotkaniu i nie potrafi odpuścić, chyba że Baldwin ulegnie jego niebotycznym żądaniom" - wyjaśnił Alec Baldwin. Przekonuje też, że jedynie popchnął Polaka, ale go nie uderzył.

Amerykańskie media, opisując sprawę, dodają, że Baldwin był porywczy. W 2014 r. był agresywny wobec paparazzich. Z kolei prawnicy Cieszkowskiego są zdania, że aktor chce "desperacko go uciszyć", a sam pozew uznają za absurdalny.

d108kao

Podziel się opinią

Share

d108kao

d108kao