Trwa ładowanie...

ASAP Rocky uratowany przez Donalda Trumpa? Prezydent USA wyśle najlepszego mediatora

ASAP Rocky nie jest co prawda zakładnikiem, jednak jego areszt stanowi poważny problem dla samego Donalda Trumpa. Prezydent USA zamierza wysłać jednego z najlepszych mediatorów w kraju w celu uwolnienia rapera.

ASAP Rocky uratowany przez Donalda Trumpa? Prezydent USA wyśle najlepszego mediatoraŹródło: East News
d1m4mcw

ASAP Rocky uratowany przez Donalda Trumpa? Prezydent USA wyśle najlepszego mediatora

Donald Trump delegował amerykańskiego wysłannika dyplomatycznego do Sztokholmu, by monitorował proces sądowy ASAP Rocky'ego. Mediator Robert O'Brien był widziany już we wtorek w sądzie rejonowym w stolicy Szwecji podczas rozprawy rapera.

Robert O'Brien odpowiadał za uwolnienie amerykańskich szpiegów, cywilów i wojskowych pojmanych i wziętych jako zakładników przez organizacje terrorystyczne.

Według Ruth Newman, recznika prasowego ambasady Stanów Zjednoczonych w Sztokholmie, O'Brien został wyszłany do Szwecji, ponieważ dbanie o dobro obywateli amerykańskich jest ich "najwyższym priorytetem".

d1m4mcw

ASAP Rocky aresztowany we Szwecji

ASAP Rocky aktualnie przebywa w więzieniu po tym, jak został zatrzymany w Sztokholmie. Oskarżono go o brutalny atak na młodego mężczyznę. Po koncercie rapera w Szwecji doszło do dość nieprzyjemnej sytuacji. Muzyk wraz ze swoimi kolegami miał pobić młodego chłopaka. Do sieci wyciekło nagranie, na którym widzimy, jak mężczyzna jest okładany pięściami przez Rocky'ego i jego towarzyszy.

d1m4mcw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m4mcw