Trwa ładowanie...

Brat księżnej Kate założył fundację. James Middleton pomaga zwierzętom

James Middleton założył poinformował w mediach społecznościowych, że założył fundację na rzecz zwierząt domowych. Zachęca obserwujących go w sieci fanów do jej wspierania i wspólnego pomagania.

Brat księżnej Kate założył fundację. James Middleton pomaga zwierzętomŹródło: Getty Images
d2hgdbt
d2hgdbt

James Middleton, brat księżnej Kate nie raz już angażował się w działalność dobroczynną. Nagłaśniał m.in. problem zdrowia psychicznego, wyznając, że sam zmagał się z depresją. Tym razem znów postanowił przemówić w słusznej sprawie. Tym razem w imieniu tych, którzy wielu osobom pomagają przetrwać trudny czas – domowych pupili.

Brat księżnej postanowił założyć fundację, o czym poinformował w komunikacie na Instagramie. The Paw Print Fund, bo tak się nazywa, ma działać na rzecz nie tylko zwierząt, ale i ich opiekunów. To istotny ruch zwłaszcza w dobie pandemii koronawirusa, gdy wiele osób porzuca pupili w obawie przed zakażeniem. James Middleton jest jedną z osób, która uświadamia, że zwierzęta nie są zagrożeniem i zachęca do adopcji.

Zobacz wideo: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Fundusze zebrane przez organizację brata księżnej Kate mają być przekazane na rzecz organizacji charytatywnych, otaczających opieką zwierzęta potrzebujące pomocy, adopcji bezdomnych zwierząt, a także opiekunów pupili, którym trudno zapewnić odpowiednią pomoc w czasie pandemii.

"Razem możemy pomóc zwierzętom i ich właścicielom. Pomóc im zostać w domach i zapobiec przepełnieniom w schroniskach", napisał w komunikacie, apelując do fanów o wsparcie fundacji.

Przypomnijmy, że James Middleton nie jest jedyną znaną osobistością, która angażuje się w działalność dobroczynną w tym trudnym czasie. Znani i lubiani działają na wielu polach - wielu wspomaga służby medyczne, a inni próbują walczyć z innymi efektami pandemii, jak Ryan Reynolds z żoną Blake Lively czy Angelina Jolie, którzy postanowili finansowo wesprzeć banki żywności.

d2hgdbt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hgdbt