Trwa ładowanie...

Córka Artura Żmijewskiego robi karierę w USA

Córka Artura Żmijewskiego robi muzyczną karierę. Koncertuje w Stanach Zjednoczonych. Teraz ma szansę podbić także Polskę.

Córka Artura Żmijewskiego robi karierę w USAŹródło: East News, fot: Bartosz Krupa/East News
d22c34a
d22c34a

Artur Żmijewski ma trójkę dzieci. Najstarsza z nich, 26-letnia Ewa, podobnie jak ojciec, wybrała karierę artystyczną. Co prawda nie poszła w ślady ojca, bo nie zamierza zostać aktorką, ale jej miłość też ulokowana jest w świecie sztuki. Od wielu lat dziewczyna uczy się muzyki w Stanach Zjednoczonych. Najpierw w Los Angeles College of Music a teraz w California Institute of the Arts. Od jakiegoś czasu również koncertuje. Możliwe, że niebawem będziemy mieli okazję pójść na jej występ w Polsce.

Zobacz także: Żmijewski apeluje o przyjmowanie uchodźców: "Matka z dzieckiem nigdzie nie jest groźna!"

Jak donosi informator "Na Żywo",Ewa świetnie radzi sobie na scenie:

- W rodzinie nikogo to nie dziwi, bo Artur w młodości też śpiewał. Nie poszedł w tym kierunku, nie spełnił swojego marzenia, ale córka je spełnia – powiedział.

Ewa postanowiła wyjechać, by rozwijać swoją karierę w USA. Poznała tam wokalistkę Shandy i stworzyła z nią duet. Regularnie koncertują za oceanem. Ale, jak donosi "Życie na gorąco", wkrótce mogą zaistnieć również w Polsce – niedawno poznały Mietka Szcześniaka, który chce z nimi stworzyć wspólny projekt:

d22c34a

- Od osób znających piosenkarza dochodzą sygnały, że myślą o wspólnym projekcie. Doskonale się rozumieją, a Szcześniak chciałby stworzyć coś z dziewczynami. Podoba mu się ich podejście do muzyki. Widzi, że mają potencjał i uważa, że wspólnymi siłami mogliby stworzyć coś, co Polacy docenią i pokochają – donosi informator "Życia na gorąco".

Być może wkrótce będziemy mieli okazję usłyszeć Ewę Żmijewską w Polsce.

d22c34a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22c34a