Trwa ładowanie...
d1c3c7u

Praca tak samo ważna jak rodzina. Artur Żmijewski wspiera córkę na odległość

Kariera w Ameryce jest marzeniem niejednego 20-latka. Często kończy się gorzkim rozczarowaniem a słodyczą bywa tylko dla wybranych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Artur Żmijewski ma trójkę dzieci. Dwóch synów i córkę
Artur Żmijewski ma trójkę dzieci. Dwóch synów i córkę (ONS.pl)
d1c3c7u

25-letnia Ewa Żmijewska, córka sławnego aktora próbuje swych sił za oceanem. Co prawda nie poszła w ślady ojca, bo nie zamierza zostać aktorką, ale jej miłość też ulokowana jest w świecie sztuki. Od wielu lat, dziewczyna uczy się muzyki w Stanach Zjednoczonych. Najpierw w Los Angeles College of Music a teraz w California Institute of the Arts. Od jakiegoś czasu również koncertuje.

   East News
(East News)

W 2016 r. odwiedziła Polskę, gdzie grała na żywo wraz z przyjaciółką, z którą wspólnie założyły zespół. Podczas koncerów, ona grała na gitarze, a jej ojciec czytał wiersze. Artur wspiera ją jak może, lecz na pytanie, czy zamierza odwiedzić córkę podczas uroczystości rozdania dyplomów, odpowiada –Termin nie jest jeszcze ustalony. Nie wiem czy nie będę miał wtedy zawodowych zobowiązań.

d1c3c7u

Najstarsza z trójki dzieci Żmijewskiego nie zdradziła, czy po studiach chce zostać w Ameryce, czy wrócić do Polski. Jednego jesteśmy pewni. W kraju nie uniknie posądzenia o wykorzystywanie sławy ojca do autopromocji a w Stanach Zjednoczonych wszystko będzie zależeć od niej samej. To będzie prawdziwy sprawdzian jej talentu i dyscypliny.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1c3c7u

Podziel się opinią

Share
d1c3c7u
d1c3c7u