Trwa ładowanie...

Ivan Komarenko tęskni za mamą. Chce chronić ją przed uzależnionym od narkotyków bratem

Ivan Komarenko podzielił się z mediami zatrważającą historią z jego domu rodzinnego. Jego mama jest w niebezpieczeństwie.

Ivan Komarenko tęskni za mamą. Chce chronić ją przed uzależnionym od narkotyków bratemŹródło: ONS
d3qtfiz
d3qtfiz

Ivan Komarenko przypomniał ostatnio o sobie mediom wypowiadając się na temat szczepionki przeciwko COVID-19. Lider zespołu Ivan i Delfin sprzeciwia się obowiązkowym szczepieniom, bez wyjątku. Swoją decyzję argumentował tym, że dawniej rzekomo przez szczepionki "stracił 1/3 włosów oraz prawie nie miał brwi".

Ale to nie jedyne, o czym opowiada teraz w mediach. Głośno zrobiło się także o rodzinie muzyka, która na stałe mieszka w Rosji. Ivan drży o życie i zdrowie mamy. Piosenkarz ze względu na pandemię nie ma możliwości odwiedzenia jej, więc często rozmawiają przez telefon.

Mężczyzna robi, co może, by chronić ją przed agresywnym młodszym bratem.

d3qtfiz

"Wczoraj rozmawiałem z mamą przez telefon. Była trochę smutna, bo mamy problemy z bratem, więc jest teraz przygnębiona i straciła pogodę ducha. Mimo wszystko jest bardzo silną kobietą. Jest już na emeryturze, ale dorabia sobie, sprzątając w hotelu, bo chce mieć jakieś zajęcie i być między ludźmi. Tęsknię za nią bardzo" - powiedział Ivan Komarenko w rozmowie z "Plejadą".

"Mieliśmy spotkać się w maju, ale mama nie będzie mogła do mnie przyjechać, nie spędzimy więc razem Dnia Matki. Dodaję jej otuchy i staram się pocieszyć mamę, że spotkamy się może w sierpniu lub wrześniu, jak tylko otworzą granice i będzie to możliwe. Regularnie jesteśmy w kontakcie telefonicznym, poza tym opiekuje się nią moja siostra Irina. Ma też swoich małych przyjaciół, czyli kota i psa" - dodał.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Rok temu z powodu choroby nowotworowej Komarenko stracił ojczyma, a kilka dni temu powiedział jednemu z tygodników, że jego brat uzależniony jest od narkotyków, co jest głównym powodem problemów w jego domu rodzinnym.

d3qtfiz

"Moja mama ma z moim bratem same problemy. Mieszka u niej, bo nie ma własnego domu i nie ma gdzie się podziać. Od lat jest narkomanem i co chwilę traci przez to pracę. Przyjmuje ciężkie narkotyki, np. heroinę. Gdy mama wchodzi do pokoju i on jest w stanie upojenia, to musi oglądać strzykawki, bałagan i rozrzucone rzeczy w pokoju. Czasem gdy mi to opowiada, to się łapię za głowę. Nie ma serca wyrzucić go z domu, bo to w końcu jej dziecko. Teraz jest w szpitalu na leczeniu. Mamie pomaga nasza druga siostra Irina, więc jestem o nią spokojniejszy" - powiedział "Plejadzie" muzyk.

d3qtfiz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qtfiz