Trwa ładowanie...
d3wj49r

Pokazała wiadomość od internautki. Screen krąży po sieci

Karolina Korwin Piotrowska znana jest ze swojej szczerości. Dziennikarka opublikowała wiadomość, którą dostała od jednej z internautek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin Piotrowska pokazała wiadomość, którą dostała od internautki
Karolina Korwin Piotrowska pokazała wiadomość, którą dostała od internautki (East News, Instagram, Fot: @karolinakp)
d3wj49r

Karolina Korwin Piotrowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziennikarka często krytykuje polski rząd i wypowiedzi polityków. Należy również do grona osób, które poważnie podchodzą do tematu pandemii. W niedawnym poście zadrwiła z "koronasceptyków".

Karolina Korwin Piotrowska opublikowała wiadomość, którą dostała od internautki

Nie wszystkim jednak podobają się wypowiedzi Karoliny Korwin Piotrowskiej. Niektórzy decydują się nawet pisać jej obraźliwe wiadomości. Dziennikarka zdecydowała się upubliczniać te treści.

d3wj49r

W najnowszym poście pokazała, jaką wiadomość otrzymała od jednej z internautek. "Jest Pani równie słabą, co i brzydką dziennikarką. Pani dziennikarstwo to najgorszy ściek pokroju Lisa czy TW Stokrotki czyli agentki Olejnik". Na tym jednak się nie skończyło. Ta sama internautka zdecydowała się odpowiedzieć na jedną z relacji Karoliny Korwin Piotrowskiej. "Tobie zakupy by pewnie Tusk przywiózł" - napisała kobieta.

Dziennikarka odpowiedziała jej krótko i na temat. "Pani nie daje za wygraną, nadal do mnie pisze, od września, wiec wyjaśniam: porównanie do Moniki Olejnik jest dla mnie zaszczytem, a o zakupy od Donalda Tuska nie śmiałabym nawet prosić. Jak mówiłam - wiadomości tego typu będą publikowane, żeby nikt się potem nie zdziwił. Buziaki. Zdrowia" - czytamy w poście Karoliny Korwin Piotrowskiej.

d3wj49r

To nie pierwszy raz, kiedy dziennikarka publikuje treści wiadomości, które otrzymuje od hejterów. W ten sposób chce walczyć z wylewającą się na nią falą nienawiści.

Zobacz także: "Były próby podkupienia mnie i załatwienia przychylnej opinii"

d3wj49r

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3wj49r

Podziel się opinią

Share
d3wj49r
d3wj49r