Trwa ładowanie...
d36v2ak

Karolina Korwin Piotrowska śmieje się z wypowiedzi Rzecznika Praw Dziecka

Karolina Korwin Piotrowska udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które w ironiczny sposób odnosi się do słów Rzecznika Praw Dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin Piotrowska zareagowała na wypowiedź Rzecznika Praw Dziecka
Karolina Korwin Piotrowska zareagowała na wypowiedź Rzecznika Praw Dziecka (ONS, Instagram, Fot: Pawel Kibitlewski, @karolinakp)
d36v2ak

Słowa Mikołaja Pawlaka, który jest Rzecznikiem Praw Dziecka, wywołały burzę w mediach. W rozmowie z TVN24 polityk powiedział, że edukatorzy seksualni w Poznaniu "wychwytywali gdzieś dziecko rozchwiane, zaniedbane", a następnie podawali mu "środki farmakologiczne, żeby zmieniać jego płeć". Pawlak złożył nawet zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.

Karolina Korwin Piotrowska ironicznie komentuje wypowiedź Mikołaja Pawlaka

Teraz prezydent Poznania domaga się, żeby Rzecznik Praw Dziecka sprostował swoją wypowiedź, a opozycja chce odwołania Mikołaja Pawlaka ze stanowiska. Do słów Rzecznika o "środkach farmakologicznych", które zmieniają płeć, odniosła się również Karolina Korwin Piotrowska.

d36v2ak

Dziennikarka udostępniła mema. Zdjęcie jest kadrem z serialu "Alternatywy 4", a na fotografii widzimy głównego bohatera, Stanisława Anioła.

Karolina Korwin Piotrowska nie umieściła żadnego opisu pod zdjęciem. Wyłączyła również możliwość dodawania komentarzy.

d36v2ak

To nie pierwsze ironiczne zdjęcie, które udostępniła dziennikarka. 2 dni temu Karolina Korwin Piotrowska opublikowała fotografię, na której widnieją tęczowe "środki farmakologiczne", które "zmieniają płeć, zwalczają COVID i czipują zamiast 5G i Gatesa". Wczoraj na jej mediach społecznościowych pojawiła się podrobiona wiadomości od ALERT RCB. Czytamy w niej: "Uwaga! Edukatorzy seksualni mogą podawać dziś w szkołach środki farmakologiczne na zmianę płci. Znajdź dziecku bezpieczne schronienie".

Zobacz także: Korwin Piotrowska: "Na raze celebryci sprzedają buty, ubrania, torebki i diety"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d36v2ak

Podziel się opinią

Share
d36v2ak
d36v2ak